Dr. Dre feat. Jay-Z "Under Pressure" - singiel z "Detoxu"

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-06-17 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)
Panie i panowie, przed nami iście epokowa chwila. Płyta zapowiadana od zarania dziejów, od czasów, gdy ogień zsyłali nam bogowie a prehistoryczni raperzy już śmigali w skórzanych futrach. Płyta, której komputerowym odpowiednikiem jest Duke Nukem Forever a sportowym mistrzostwo świata polskich piłkarzy.

"Detox" to nie mit. Jednak w końcu zbliżamy się do premiery a numer, który usłyszycie poniżej to prawdopodobnie pierwszy oficjalny singiel z trzeciego albumu Dr. Dre!

Gościnnie w "Under Pressure" pojawia się Jay-Z, a cała otoczka i oczekiwanie powinny sprawić, że będziemy mieli singiel roku. Czy tak jest? Niestety nie. "Under Pressure" nawet nie umywa się choćby do "Still D.R.E". Bit jest niezły, ale nie wyróżnia się niczym specjalnym i na pewno nie powala. Mam nadzieję, że to tylko luźny wyciek puszczony przez Doktorka żeby postawić nas w gotowości a główne armaty będą już sporo głośniejsze i mocniejsze. Jeśli nie i jeśli jest to numer celowo wybrany na singiel to możemy spodziewać się dużego rozczarowania, obym się mylił.

[Edit] I rzeczywiście, Dre na stronie Aftermath przyznał, że to niezmasterowana i niepełna wersja, którą puścił dla wygłodniałych jego muzyki. Storch zdradził za to, że to jeden z dwóch numerów rozpatrywanych jako pierwszy singiel.

fan rapu
Jak przeczytałem tego newsa rano w pewnym amerykańskim serwisie, serce mi tak zaczęło bić... Naprawdę, to było takie zaskoczenie. Słychałem tego kawałka z 20 razy pod rząd, bardzo dobry ale nie powala na kolana, jednak będę się nim jarał chociażby z powodu, że od tak dawna nic nie wyszło od Dre, cieszę się jak dziecko ;) Info dla dociekliwych-został użyty sampel z piosenki Kraftwerk - Trans-Europe Express. PS. Świetny początek tego info, ta aluzja do Gurala ;D Właśnie-mam nadzieję, że będzie recenzja TLL?
MW
Jak na kilka lat czekania - ten kawałek jest po prostu ubogi i absolutnie nie powala. Ale, jak twierdzi sam Doktorek, to niekompletny kawałek, wymagający dopracowania. Poniżej oświadczenie Dre z aftermath-entertianment.com: "I want to set the record straight for everybody who's been waiting to hear my music. The song that's on the internet is an incomplete song that I'm still working on. When it's ready, you'll be hearing it from me."
fan rapu
W sumie to dosyć często spotykane zagranie ze strony artystów. Jednak ciągle nie mogę znaleść konkretnej informacji- to przyszły singiel czy tylko luźny kawałek wrzucony do sieci? Bo Dre nie ujął tego wprost.
:/
Kurcze no, nie podchodzi mi :/
Co ? ...
Okrutnie słabe.
colt
dobry bicik
kolektor
Sieje roz*ierdol. Jaram się

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>