Masta Ace zapowiada "King Of Blend Mixtape" DJ'a Tuniziano i DJ'a Cube'a!

Dwóch DJ'ów związanych z Wielkim Joł postanowiło zrobić wspólny mixtape w hołdzie dla Michaela Jacksona. Nieźle. Kiedy dodam, że są to DJ Cube i DJ Tuniziano robi się jeszcze ciekawiej, bo w kwestii blendów to obydwaj się nie lada kozakami, a połączenie ich styli może zaowocować czymś bardzo ciekawym.

Nie mniej ciekawie prezentują się impreza związana z premierą mixtape'u oraz zapowiedź w której możecie zobaczyć jak polski DJ gra z amerykańską legendą.

Fajnie zobaczyć jak Masta Ace gra "Me & The Biz" z DJ'em Cubem za plecami. Legenda z NYC zachęca również do sprawdzenia mixtape'u. Ja również, bo na tych dwóch gentlemanach rzadko o ile w ogóle można się zawieźć.

Impreza premierowa odbędzie się 26 czerwca w klubie Harlem, gdzie oprócz obydwu twórców mixtape'u na scenie zapewne doświadczycie paru ciekawych niespodzianek. Pierwsze 250 osób w klubie dostanie "King Of Blend Mixtape" za darmo. Start o 21.


 

Patryk
Wielkie Joł od pewnego czasu nie przestaje mnie pozytywnie zaskakiwać;D Bardzo fajna inicjatywa ten Mixtape. Z chęcią to sprawdzę! R.I.P. M.J

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>