Game ft. Yung Joc "We Do It BIG" - nowy numer!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-06-14 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
Nie jestem pewien czy "R.E.D. Album" będzie krokiem naprzód w karierze Game'a. Raper, który ostatnio robi sporo dobrej roboty zgarniając ciekawych zawodników do swojego Black Wall Street, sam nie daje nam muzyki, która może nas rzucić na łopatki.

Zaskakujące, bo jeszcze "L.A.X." choć słabsze od "Doctor's Advocate" , nadal było porcją bardzo dobrej, mainstreamowej muzyki. Dziś zaprezentujemy wam nowy numer zatytułowany "We Do It BIG" z Yung Joc'iem i pośrednio z Notoriousem B.I.G.

Nie sądzę jednak, że Biggie byłby zachwycony takim wykorzystaniem swojego głosu w tym kawałku. Nie wiem po co ludzie robią takie rzeczy mając w swoich ekipach DJ'ów, którzy bez problemu zrobili by im refrenowe cuty i efekt brzmiałby znacznie lepiej.

Czy w tym przypadku też? Nie wydaje mi się. Ten minimalistyczny podkład jest tak biedny, że przy trzecim przesłuchaniu chciałem jak najszybciej skończyć o tym pisać, żeby móc w spokoju wyłączyć. Nawet najlepsze cuty nie zmieniłyby mojego postrzegania tego numeru. Obudź się panie Taylor, bo pan sobie krzywdę zrobisz. Doktorek przyjął go z powrotem i jest producentem wykonawczym, ludzie mogą to łyknąć jak im się ubierze w dobry klip, ale to co najmniej trzy kroki do tyłu.


 

maciej z południa
pisz per Pan z dużej litery, bo mimo wszystko szacunek do game'a jest ajt?
XYZ
No moze i ten kawałek jest kiepski ale pushin it z T.I. jest za to kozak :)
Cris Luda
Ten numer brzmi wogóle jakby to był jakiś odrzut bez masteringu itd.
Patryk
XYZ - masz rację;) Kawałek rzeczywiście słaby... Mam nadzieję, że nie znajdzię się na ostatecznej trackliście! Pozdrawiam
YZX
Zupełnie się nie zgodze. Jak dla mnie jeden z lepszych kawałków Game'a od Shake... Każdy ma swoj gust ale w tym kawalku obaj zawodnicy pojechali gruuubo. pozdro

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>