Legendarni Wailersi charytatywnie

kategorie: News, Reggae, Teledyski
dodano: 2010-06-06 13:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 1)
Prawdopodobnie wszyscy czytelnicy popkillera słyszeli o grupie muzyków, która towarzyszyła Bobowi Marleyowi w czasie jego największych sukcesów.

Mimo, że obecny skład The Wailers został mocno okrojony (z oryginalnego składu żyje tylko Bunny Wailer i Beverley Kelso, który w 1966 opuścił grupę) to ich moc nadal nie słabnie.

Panowi przypomnieli o sobie nagrywając utwór z myślą o programie "Walk The World", którego celem jest walka z głodem na całym świecie.

Niestety obecni członkowie Wailersów nie mogą pochwalić się takimi sukcesami, jakie odnosiła grupa współpracująca z Lee "Scratch" Perry na początku lat 70'. Mimo to muzycy pracują nad nową płytą, na której mają pojawić się znakomici goście.

W przerwie między nagrywaniem Wailersi postanowi wesprzeć Światowy Program Żywnościowy należący do ONZ. Jest to największa organizacja humanitarna świata powołana do zwalczania globalnego głodu.

Grupa razem z Duane Stephenson nagrała utwór pt. "A Step for Mankind", który znajdziemy na składance "Solutions for Dreamers: Season 3". Premiera albumu 1 lipca a już dziś możesz zobaczyć teledysk promujący to wydawnictwo:

Ziomboi
Wielki props

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>