"Power" - nowy singiel Kanye Westa

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-05-30 15:00 przez: Marcin Gontarz (komentarze: 8)
Kanye chyba wyleczył się już ze swoich heartbrejków. Nie zahamowało go nawet pare ostatnich przypałów. Jego przerośnięte ego jest nie do zabicia o czym świadczy ten kawałek - niezbyt rewolucyjny, ale za to całkiem tłusty. Posłuchajcie sami jak brzmi pierwszy singiel promujący zapowiadane na wrzesień "Good Ass Job".
O ile ostatni album był ostrym wykrętem i apogeum autotunowego szoku to nowy numer jest powrotem do starego pana Westa z czasów kiedy ogrywał znane motywy Curtisa Mayfielda. Tym razem zarapował (tak, tak, bez wokodera) na prostym, ale mocnym bicie z tłustą, pięknie bębniącą perkusją. Jeśli tak będzie brzmieć cały album to, sorry Kanye imma let you finish, ale czekam na bank.


Loozik
Ładnie dopierdolił, podoba mi się ten kawałek.
MW
Czy ja wiem... średnie. Z sampla King Crimson można było złożyć o wiele lepszy beat, a flow Kanyego jak mi nie pasowało, tak mi nie pasuje. Taka moja opinia.
JH
kanye dobra stopa, btw "zachamowało" to żenka kolego
xxx
Całkiem dobre, ale kurcze... Czy mi się wydaje czy Kanye bardzo chce rapować jak Lil Wayne?
Loozik
No właśnie nie chciałem już narzekać tutaj ale w niektórych momentach tak brzmi.
truskul mordki
nie wiem czy akurat Kanye, ktory ma dobry styl i flow chciałby rapować jak ten pajac, sprzedawczyk. Lil Wayne to nie raper, Meza tez uwazacie za rapera?
spoko
Chce śpiewać jak Lil Wayne ? Lil Wayne może mu buty lizać, jeśli ktoś się tutaj do kogoś upodabnia to raczej Lil do Kanye. Bit może nie porywa, ale znów rapuje i to całkiem dobry tekst. Pozdro
HRB
niektórym ludziom "truskul" już kompletnie przesłonił świat. niby czemu Lil Wayne to sprzedawczyk? wtf? wiesz kolego co to znaczy w ogóle? nie jestem wielkim fanem Lil Wayne'a ale nie powiesz że to nie raper. damn, truskul mordki- posłuchaj starego Wayne'a on ma skillsy i jak się postara to ładnie leci. a Kanye po ostatnich wybrykach z autotune'm nadal jest symbolem "truskulu"?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>