O.S.T.R. zaprasza do udziału w aukcjach charytatywnych

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-05-24 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
Pisaliśmy wam już o akcji zbierania pieniędzy dla chorej na raka mózgu 12-letniej Karoliny z Giżycka. Dzięki koncertowi udało się zebrać 1460 złotych a kolejne pieniądze zbierane są za pośrednictwem aukcji, na które swoje płyty podrzucili m.in. Pyskaty, Vienio, Wena i Rasmentalism czy DJ Ace.

W akcję zaangażował się też O.S.T.R., podpisując "Podostrzyfszy", przekazując conieco od siebie i zachęcając do udziału.
Egzemplarz jest tym bardziej wartościowy, że nosi numer 25 a na aukcję przekazał go Medium, po otrzymaniu jakiś czas temu od Ostrego - był to jeden z dwóch egzemplarzy, które Adam dla siebie zostawił. Teraz jest też trzykrotnie podpisany. Aukcja kończy się jutro przed 21:00. Profil z aukcjami dla Karoliny znajdziecie tutaj (niebawem płyty, które przeznaczył sam Ostry). Tu natomiast podziękowania od organizatorki.

PS. Przypominamy też o środowym koncercie w The Fresh, gdzie pieniądze dla 18-letniego Marcina będą zbierać m.in. Pezet/Małolat, Molesta, Eldo, Fokus czy VNM.fan rapu
dobre są takie akcje, pokazują dobre serce artystów. pomagają one tym samym zmienić stosunek społeczeństwa do twórców muzyki, którą tak kochamy. Pozdrówki dla takich muzyków, pozdro Ostry, Pezet, Małolat, Molesta, Eldo, Fokus i VNM, robicie dobrą robotę. Szkoda że nie jestem z Warszawy, byłbym na 100% na tym koncercie
^^
Props dla Ziomka z góry , zgadzam się w 100%
^^
Oczywiście wielki props dla samych raperów , tak dalej chłopaki , mam nadzieję że dzięki takim akcjom , jak to napisał Fan Rapu zmieni się stosunek społeczeństwa do kultury którą tak bardzo kochamy .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>