Freeway & Jake One "She Makes Me Feel Allright" - teledysk

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-05-03 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Powiem szczerze, że jakoś nigdy nie mogłem w stu procentach przekonać się do talentu Freewaya. Nie staram się go w ten sposób podważać, bo jego charakterystyczny głos, image i niezłe flow z pewnością mogą imponować, ale ja osobiście, nie umiałem wkręcić się w jego płyty na dłużej niż kilkanaście przesłuchań.

Szansą na zmianę może okazać się premiera nowego albumu "Stimulus Package", który powstał w kooperacji z przeproducentem jakim bez wątpienia jest Jake One. To pierwsza płyta Freewaya, która ukazuje się w niezależnym labelu - jest nim Rhymesayers Entertainment.

Po przesłuchaniu tego singla, który jest cukierkowy, przewidywalny i prosty, nadal mam wielką ochotę na sprawdzenie tego albumu. Freeway zrobił się jakby ciekawszy i całkiem do twarzy mu z takimi bitami. Fajnie, że ktoś potrafi zrobićniby-banalny numer o laskach, utrzymany w delikatnym klimacie i naprawdę zachęcić do sprawdzenia całego CD.

Dobrze wygląda też kip wyprodukowany przez Rika Cordero... Najlepiej z pewnością wyglądają te wszystkie ślicznotki, które kręcą się wokół Freezera, ale i ostateczny efekt całościowy jest jednoznacznie pozytywny. Sprawdźcie pod spodem.

 

Vital
Fajny numer, klip prosty, ale pasuje, a na pewno nie psuje wrażenia (jak to się często zdarza). Co ciekawe Freeway jakoś nie do końca pasuje mi do wytwórni Rhymesayers, choć właściwie trudno mi określić czemu;)
Daniel Wardziński
Mi w sumie też, ale mimo to mam wrażenie, że ta zmiana jemu wyszła na dobre. Ciekawe czy wyjdzie na dobre Rhymesayers.
reevet
Oczekiwałem na tą płytę bardzo mocno. "Stimulus Package" jest świetny. Jest to dla mnie płyta kompletna. Jest energia, super nawijka, świetne bity Jake Ona'a. Polecam każdemu !
buuum
błagam nie przyznawaj się, że nie słyszałeś tego albumu, gdy piszesz zapowiedz klipu w kontekście całości materiału. recenzja nowego freewaya powinna już wisieć na popkillerze, szczególnie, że właśnie tym CD free odciął się zupełnie od "pop-ujących" mankamentów z pierwszej płyty pod patronatem jaya-z
Daniel Wardziński
Bratku... Czasu jest zawsze za mało, a dobrej muzyki często za dużo. Nie mogę znać wszystkiego. Nie mam takich aspiracji;)
Dudek
Wszystkiego nie, ale ta płyta naprawdę miażdży. Ktoś napisał, że to płyta kompletna i wcale nie przesadził.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>