WSRH (Shellerini & Słoń) "Absolwent (Creon RMX)" - pierwszy klip!

Wyższa Szkoła Robienia Hałasu to jeden z najrówniejszych i w mojej opinii rapowo najlepszych duetów w tym kraju. Nie robią muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej, a horrorcore'owe odjazdy Słonia wzbudzają spore kontrowersje, ale ciężko nazwać jego lub Shellera słabym raperem. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli "Unhuman Mixtape", mamy pierwszy klip promujący wydawnictwo zrealizowany do numeru "Absolwent" zremixowanego przez dolnośląskiego mistrza - DJ'a Creona.

No i zdecydowanie jest grubo. Po pierwsze bit Creona jest wręcz idealnym tłem dla lirycznych cięć w wykonaniu tych kotów. Po drugie, dawno nie widziałem tak starannie i ładnie przygotowanego klipu. Doskonałe ujęcia, trzymające w napięciu sceny i coś co przyciąga, mimo że na ekranie nie pojawia się wiele więcej niż dwóch raperów ze znajomymi.

Możecie nie lubić głosu Shellera, albo olbrzymiego nagromadzenia porównań Słonia, ale myślę, że nikt nie miałby w sobie tyle złej woli, żeby powiedzieć, że to słabi raperzy. Jak dla mnie poważny kandydat do walki w kategorii "klip roku". Jaram się.


 

demonologia
sloń to najlepszy raper , jeśli ktoś nie wierzy to nie posłucha kawalku szczerze z dem6n6l6gi
lorl
i zeby bylo normalnie pod wzgledem realizacji i starannosci bije to na leb
a
lol najlepszy duet? a WFD, a SnS?
escobar
Jakie gówno by nie wyszło to ten daniel wardziński i tak będzie się spuszczał z zachwytu,wszystko jest "numerem roku, klipem roku" ah i oh, troche krytycyzmu i obiektywizmu bo inaczej te recenzje i komentarze są chuja warte. Mało to wiarygodne na tak poważnym portalu (mimo jego całej zajebistości).
ER A ES HA
ROZPIERDOL TOTALNY! Mistrz tu jest!
zgadam sie
prawie zasmialem sie na glos czytajac tego newsa.
Preemo
Najlepszy duet tylko Gangstarr
mOog
[*] Dla klipu, tracku i treści newsa.
fupm
SnS nie istnieje, a Daniel napisał "jeden z najlepszych". Ma podstawy - składają zajebiście, mają własny staż, swój dziwaczny klimat i potencjał, żeby rozjebać jeszcze bardziej. A klip mistrzowski!
P-Ń
ROZPIERDOL!
a
No i co z tego, ze SnS nie iestnieje nadal jest jednym z najlepszych duetow w polskim rapie. Wydali swietna plyte i zjadaja wsrh pierwszym lepszym kawalkiem.
Raul
Jak można nie lubić porównań Słonia!? Tak na marginesie, nic dziwnego ze Daniel uważa ich za jeden z najlepszych duetów w kraju, robią zajebisty rap! A Słoń jest jednym z niewielu raperów, w których każde słowo wierzę.
p
Najlepszym duetem są Pokahontaz, albo 17. Chuj, że nie istnieją, ale są najlepsze. Jebnijcie sie w glowe ludzie. Jak zespol ktory nie istnieje moze byc najlepszy na scenie?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>