Nas & Damian Marley "As We Enter" - teledysk!

dodano: 2010-04-27 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)


Lubię czasem dostawać nauczki od moich ulubionych artystów. Pamiętam w jaką konsternację wprowadził mnie w pierwszej chwili singiel Nasa z Keri Hilson... "Co to niby ma być?". Po solidnym skatowaniu "Untitled" już wiedział, że będzie to jeden z moich ulubionych tracków 2008 roku.

Podobna sytuacja miała miejsce z "As We Enter" - singlem z "Distant Relatives", czyli wspólnego albumu Nasa i Damiana Marleya. W pierwszej chwili byłem daleki od zachwytów. Teraz chylę czoła. Mamy dla was klip.


Trzeba przyznać, że video do tego kawałka jest jego wielkim atutem. Z klipem, kawałka słucha się jeszcze lepiej niż bez. Fajna, zadymiona, tajemnicza atmosfera, która pozornie powinna się gryźć z dynamicznym przecież singlem, pasuje tu jak ulał.

Przypomnijmy, że "Distant Relatives" ma ukazać się już 18 maja, a gościnnie usłyszymy na niej Joss Stone, Stephena Marleya, K'Naana czy Lil Wayne'a. Zastanawia mnie tylko czemu z tracklisty zniknął Stevie Wonder, zapowiadany w pierwotnej wersji jako jeden z gości. Tak czy siak czekamy. Reflection Eternal i "Distant Relatives" ukażą się jednego dnia.... Od przybytku głowa nie boli.

PS: Ten refren Nasa jest mistrzostwem Świata...

 

chila
Nasir = dobra muzyka :)
marcin_g
mistzorsko się mieszają ich style świetnie się dobrali zgrany duet płyta będzie kozak!
azzzz
jak kawałki będą chociaż podobne do tego to będzie to płyta MEEEEEEEEEEEGA
PiotrZarzycki
czyżby zapowiadał sie klasyk?! :D
Ogień
j.w

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>