Sobota "Tańcz Głupia" - mamy teledysk

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-04-24 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)
Do dziś nie jestem w stanie zrozumieć, czemu "Sobotaż" nie spotkał się z odpowiednim zainteresowaniem. To pierwszy chyba przypadek w polskim rapie, gdy hardkorowiec tak dobrze czuje mainstreamowe klimaty i potrafi stworzyć bombę o wielkim potencjale komercyjnym.

Wiele osób nadzieje na trafienie tej płyty do szerszej widowni pokładało w klipie do "Tańcz głupia" i podchwyceniu go przez media. Czy jest na to szansa?

Jestem praktycznie pewny, że na telewizyjną emisję nie ma co za bardzo liczyć - ewentualnie w kontekście bardzo późnych godzin nocnych. Dlaczego? Ponieważ Sobota postanowił zrobić klip równie ostry i bezkompromisowy, co jego rap i nawet, gdy ujęcia subtelnie nie dopowiadają tego, co się tam dzieje to i tak widzimy melanż pełną gębą. Dobre zdjęcia, ciekawy montaż, zgrabne detale (jak 'Sobotaż' używany do innych celów w damskiej toalecie) i postawienie na czarno-biały obraz dają odpowiedni efekt. A Ty tańcz głupia!

 

PiotrZarzycki
massacre ;D!! propsy!!
3:18
marny teledysk
PiotrZarzycki
sobota mowił ze nie bedzie duzego budżetu na ten teledysk wiec mozna to przemilczeć liczy sie muzyka!
ehm
teledysk malo nakladowy ale zrobiony pod klimat... mi sie podoba :P
D.S.
Powyższy teledysk nakręcili chłopaki z KoralFilm, czyli Ci którzy odpowiadają za "Fenomenalnie" oraz "Brutalną Leksykę". W mojej opinii klip do takiego cukierkowego numeru jakim jest "Tańcz Głupia" powinien być kolorowy, a nie czarno-biały!!! Według mnie ten zabieg oszpecił teledysk. Jednakże to i tak wygląda lepiej niż 70% pozostałych teledysków.
anonim
Według mnie piosenka jest zajebista tak jak teledysk. Sam sobota ma zajebiste piosenki.Pozdro
1
1

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>