Oświadczenie DJ'a Premiera w sprawie śmierci Guru

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-04-23 09:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)


Start Popkillera powiązał się z bardzo smutnym wydarzeniem dla całej hip-hopowej kultury. Strata, jaką dla nas jako słuchaczy jest śmierć Guru, głosu GangStarra, jest niemożliwa do zrekompensowania. Smutne jest, że śmierci legendy towarzyszy bardzo nieczysta atmosfera... O co chodzi? Rzekomy pożegnalny list Guru, w którym ten (rzekomo) odciął się od Preemo w sposób dosyć nietypowy dla osoby leżącej na łożu śmierci (czytaj). Mamy dla was garść informacji dotyczących afery, w której główną rolę odgrywa producent Guru - Solar, oraz oświadczenie Preemo związane z odejściem Keitha Elama.


Po pierwsze list pożegnalny, który rzekomo miał zostać napisany na kilkadziesiąt godzin przed śmiercią Guru, mówił zaskakująco dużo o tym jak ważną postacią w życiu artysty był jego "partner i przyjaciel" Solar. Pomijam już domysły prasy, że słowo "partner" należy bardziej kojarzyć ze sferą erotyczną niż biznesową... Nawet w takim momencie nie mogli sobie darować. Parę godzin po publikacji listu ukazało się również oświadczenie siostry Keitha Elama, która wyraźnie napisała, że raper od lutego nie odzyskał przytomności... Więc jak napisał list, aight? Wszystkich zainteresowanych szczegółami relacji Guru i Solara zachęcam do lektury tego bloga. Ja byłem w szoku.

Tutaj z kolei macie pełne oświadczenie Preemo, który z klasą potrafił odciąć się od zarzutów Solara i po prostu pożegnać długoletniego przejaciela. A u mnie GangStarr leci w kółko od tego feralnego poranka, kiedy przekazaliśmy wam smutną wiadomość.

Tagi: 

PiotrZarzycki
to ładne krzywe akcje lecą tam..

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>