2Cztery7 i Blow - dwa nowa kawałki z JuNouMi!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Soul
dodano: 2010-04-20 21:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała czwarta część legendarnej składanki "JuNouMi". Zajawkowa to opcja, że składanka, która ukazuje się tylko na winylu od kilku dobrych lat stała się dla polskiego słuchacza swego rodzaju renomowanym, szanowanym i cenionym kąskiem, żeby nie powiedzieć, że wręcz pewnym wyznacznikiem... Dziś dzięki porozumieniu Alkopoligamii i wydawnictwa JuNouMi możemy wam zaprezentować dwa kawałki, które znalazły się na czwartym (wliczając "JuNouDet" piątym) składankowym ciasteczku. Jeden to numer 2Cztery7, a drugi kooperacja zespołu Blow i raperki o ksywie Mi-La.

Jak mówi notka prasowa, Grohu (wydawca) po wyprzedaniu całego nakładu mógł sobie pozwolić na taki gest bez specjalnego stresu. Wy możecie być wdzięczni, bo dostajecie za friko dwa kawałki kozackich artystów.

Kawałek 2Cztery7 to mistrzowski, lekki, kawałek-żart utrzymany w klimacie lat osiemdziesiątych. Strzał w dziesiątkę. Rozluźnione trio wysmażyło zajawkowy, dowcipny joint na letnie wieczory z grillem. Kawałek Blow, choć brzmi wyśmienicie przemawia do mnie mniej, choć bas Świętego z pewnością zasługuje na wielki props. Zaśpiewane to jest dobrze, zarapowane całkiem nieźle, ale napisane jak dla mnie słabiutko. Sprawdźcie sami pod spodem. "Głupie, głupie rzeczy, głupie rzeeeeeeczy zrobimy dziiiiś!". Zapraszamy do komentowania.
PiotrZarzycki
alkopoligamia.com zawsze spoko!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>