Gentleman z nową płytą w nowej wytwórni

dodano: 2010-04-16 09:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 2)

Niemiecki wokalista właśnie wydał swoją piątą studyjną płytę, na której według zapowiedzi znajdziemy ogromną różnorodność styli wymieszaną ciekawymi zwrotkami gości. Krążek zatytułowany "Diversity" trafił do sklepów 16 kwietnia nakładem Universal Music.

Gentleman - podobnie jak i Alborosie - od lat mieszka na Jamajce, co pozwoliło mu zyskać ogromny, jak na Europejczyka, szacunek wśród tamtejszej ludności. Artysta należy do najbardziej rozpoznawalnych muzyków reggae & dancehall w Europie, współpracował z takimi legendami jak Sizzla, Capleton czy Anthony B.

Jego piąty studyjny album ukazał się w Universal Music, co wpłynęło w nieznaczny sposób na kształt muzyki. Materiał zgromadzony na płycie zdaje się zbyt często kierować w stronę R'n'B czy nawet popu, jednak w większości przypadkach wypada to pozytywnie. Gościnnie na krążku pojawili się Christopher Martin, Red Roze, Tanya Stephens, Million Stylez, Patrice oraz Sugar Minott.

Co niektórych bardziej od zawartości płyty może zaskoczyć sposób jej wydania; na rynku pojawią się aż cztery wersje "Diversity". Pierwsza, standardowa zawiera jeden krążek z 19 utworami, druga - bardziej ekskluzywna - już dwie płytki (28 kawałków). Poza tym fani niemieckiego muzyka będą mogli kupić winylową wersję "Diversity" wytłoczoną na dwóch białych plackach, oraz wersję kolekcjonerską zawierającą plakaty, fotki, dwa krążki CD oraz czternaście siedmiocalowych singli. Czy znajdą się chętni do nabycia nowego albumu Gentlemana we wszystkich czterech wersjach? Tą ostatnią można zdobyć na zagranicznych aukcjach za niecałe 70 euro.

Wszyscy polscy fani niemieckiego wokalisty już niedługo będą mogli zobaczyć go na żywo. Gentleman wystąpi 30 kwietnia w warszawskiej Stodole oraz 1 maja w poznańskiej Arenie. Poniżej teledysk nakręcony do utworu "It No Pretty", który jest pierwszym singlem promującym "Diversity":

 

reklama
gwiazdor
MEGA...NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!!
eet
Gentleman zawsze spoko.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>