Dwóch Warszawiaków - "Nic na siłę" już do nabycia

Jeśli śledzicie warszawskie podziemie, to nazwa Dwóch Warszawiaków na pewno obiła wam się o uszy. Mimo że duet ze stolicy nie należy do tych intensywnie promujących się w każdy możliwy sposób, to do CV mogą wpisać sobie parę ciekawych osiągnięć.

Choćby obecność w jednym z numerów kultowego magazynu Ślizg czy triumf na tegorocznym przeglądzie sceny niezależnej, HaiHa022. Jak widać "Nic na siłę" - nie dziwi więc, że taki właśnie tytuł nosi najnowszy album chłopaków. Album, który objęliśmy spinnerowo-popkillerowym patronatem.

Jak głosi info prasowe: "Na płycie znajduje się szesnaście utworów utrzymanych w stylistyce oldchoolowego rapu połączonego ze specyficznym klimatem stołecznego miasta". Oprócz typowych samplowanych pętli, pojawiają się partie instrumentów dogranych na żywo przy współpracy z zaprzyjaźnionymi muzykami. Wokalnie Warszawiaków wspomogli: Igor z Mama Selita, Rastamaniek z RaggaMoov'y, Tomas, DJ DFC oraz wokalistka Kasia Łuczyńska. Produkcją i mixem całej płyty zajął się Kolso. Wszystkie nagrania powstały w studiu Mintaj w latach 2006-2009.

Informacja dotycząca punktów sprzedaży płyty znajduje się na stronie zespołu - www.dwochwarszawiakow.pl. Natomiast bezpośrednio płytę można nabyć w rapshopie internetowym Undergrande.com oraz agencji artystycznej AlohaEntertainment.pl. Poniżej sprawdzicie promovideo, a niedługo spodziewajcie się naszej recenzji.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>