Kaz Bałagane

Kaz Bałagane

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-03 12:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Kaz promuje zbierający świetne opinie "Narkopop", wydając teledysk do bangerowego "Byku", w którym udzielił się inny reprezentant ulicznego nurtu, Paluch. Za produkcję odpowiada Jacon, znany ze współpracy chociażby z Wac Toja, czy Young Igim. Klip w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2017-08-24 02:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy album Kaza Bałagane. Na płycie gościnnie wspierają go m.in. Paluch, Malik Montana, Czarny/HIFI, Kubi Producent czy Matek.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-08-24 02:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dziś w nocy Kaz Bałagane zaserwował swoim fanom porcję nowej muzyki, wrzucając odsłuch całego albumu "Narkopop". Na płycie gościnnie wspierają go m.in. Paluch, Malik Montana, Czarny/HIFI, Kubi Producent czy Matek.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-16 22:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kaz Bałagane atakuje kolejnym klipem promującym nadchodzący "Narkopop".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-08-15 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już w przyszłym miesiącu trafi do nas najnowszy album Kaza Bałagane pt "Narkopop". Warszawski MC nie zwalnia tempa - w ubiegłym roku zaserwował trzy krążki, tym razem mamy "dopiero" pierwszy, ale za to zapowiadany od dłuższego czasu i mocno obsadzony. Kaza wspierają tu m.in. Paluch, Malik Montana, Czarny/HIFI, Kubi Producent czy Matek.

video
dodano: 2017-07-17 22:18 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

Kaz Bałagane stopniowo ujawnia kolejne single z nadchodzącej płyty zatytułowanej "Narkopop". W kolejnej propozycji Kaza gościnnie pojawia się Malik Montana. Produkcją utworu "Modlitwa" zobrazowanego czarno-białym wideo zajął się APMG. Poprzednie klipy promujące projekt powstały do numerów "Trendsetter" oraz "Prosciutto Crudo".

video
dodano: 2017-01-10 21:51 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Kaz Bałagane nie próżnuje. Warszawski raper rozpoczął nowy rok od nowego klipu. Tym razem video powstało do utworu "Kulig" z ostatniego mixtape'u Kaza - Hugo Bucc 2. Gościnnie udzielił się DMN, a za produkcję kawałka odpowiada OLEK.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-10-26 00:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kaz Bałagane "Nowy Chleb"

Bałagane nie zwalnia tempa i serwuje nam nowy klip, osadzony muzycznie w klimatach niczym wyjętych z płyt The Jacka albo Philthy Richa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-18 20:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po niedawnym legalnym debiucie w barwach Step Records Kaz Bałagane nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejny album - tym razem darmowy.

video
dodano: 2016-08-09 16:58 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

W sieci pojawił się nowy klip od autora albumu “Źródło LP”. Singiel promuje debiutanckie legalne wydawnictwo, które ukazało się nakładem wytwórni Step Records. Gościnnie w numerze pojawia się Belmondo. Za produkcję odpowiada Kubi Producent. Video to dzieło ekipy M.L. Filmz. Krążek “Źródło LP” w pakietach z kultowym, podziemnym wydawnictwem “Lot 022” cały czas dostępny na www.preorder.pl.

dodano: 2016-05-15 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W miniony piątek nakładem Step Records do sklepów trafił oficjalny debiut Bałagane pt "Źródło". Kaz Bałagane to przede wszystkim nowoczesny rap, mocno inspirowany francuską sceną trapową. Autor, obeznany z mroczną stroną życia w stolicy, snuje historie o wielkomiejskim życiu i lokalnym półświatku. Raper dał się poznać szerszej publiczności świetnie przyjętym krążkiem „Lot022”. Wydawnictwo, które ukazało się niezależnym sumptem, zebrało bardzo dobre opinie wśród słuchaczy, a nakład fizyczny rozszedł się w szybkim tempie.

Czego można spodziewać się po solo? - Źródło ma bardzo wiele follow upów. Po pierwsze można to podczepić pod źródło wiedzy, że jesteś zagubiony i kieruje Cię w jakąś stronę – mówi Kaz. - Można to porównać do tego, że to jest towar z pierwszej ręki czyli źródło. Może to też być follow up do książki Ayn Rand czyli walka z tandetą. Coś innego. Nie oparte na zasadach napisanych lata temu, na kanonach tylko coś wypracowanego własnoręcznie.

video
dodano: 2016-05-10 15:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W sieci pojawił się nowy klip Kaz Bałagane. Gościnnie w numerze “Klasa robotnicza albo przypał” udzielił się Małolat. Za muzykę odpowiada Smolasty. Video to dzieło ekipy M.L. Filmz. Singiel promuje album “Źródło LP”, który dostępny jest w przedsprzedaży tylko na www.preorder.pl. Premiera krążka w tym tygodniu, 13 maja. Wydawnictwo dostępne jest w okolicznościowych pakietach z kultowym “Lot 022”. Liczba pakietów mocno ograniczona.

video
dodano: 2016-05-06 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Smolasty opublikował kolejny teledysk promujący mixtape "Mr. Hennessy". Tym razem jest to imprezowy banger "Afterparty" nagrany razem z Bałagane.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-21 21:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy klip od Kaza Bałagane. Raper udostępnił podwójne video do numerów “Za daleki odlot” oraz “Ona to chyba lubi”, gdzie gościnnie udzielają się kolejno Białas i Smolasty. Za muzykę w pierwszym singlu odpowiada Kaz Bałagane, w drugim Olek i Anczej Beats. Klip to dzieło ekipy M.L. Filmz. Premiera “Źródło LP” 13 maja. Krążek dostępny jest w przedsprzedaży na preorder.pl - tylko tutaj w pakiecie z limitowanym, fizycznym wydaniem kultowego krążka “Lot022”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-03-29 17:50 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy singiel od Kaz Bałagane. Warszawski raper w dalszym ciągu promuje nadchodzący krążek “Źródło LP”. W numerze “Narkos” za muzykę odpowiada Got Barss. Album “Źródło LP’ zamówisz w przedsprzedaży na preorder.pl.

Strony