Kaz Bałagane

Kaz Bałagane

video
dodano: 2017-01-10 21:51 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

Kaz Bałagane nie próżnuje. Warszawski raper rozpoczął nowy rok od nowego klipu. Tym razem video powstało do utworu "Kulig" z ostatniego mixtape'u Kaza - Hugo Bucc 2. Gościnnie udzielił się DMN, a za produkcję kawałka odpowiada OLEK.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-10-26 00:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kaz Bałagane "Nowy Chleb"

Bałagane nie zwalnia tempa i serwuje nam nowy klip, osadzony muzycznie w klimatach niczym wyjętych z płyt The Jacka albo Philthy Richa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-18 20:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po niedawnym legalnym debiucie w barwach Step Records Kaz Bałagane nie zwalnia tempa i serwuje nam kolejny album - tym razem darmowy.

video
dodano: 2016-08-09 16:58 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

W sieci pojawił się nowy klip od autora albumu “Źródło LP”. Singiel promuje debiutanckie legalne wydawnictwo, które ukazało się nakładem wytwórni Step Records. Gościnnie w numerze pojawia się Belmondo. Za produkcję odpowiada Kubi Producent. Video to dzieło ekipy M.L. Filmz. Krążek “Źródło LP” w pakietach z kultowym, podziemnym wydawnictwem “Lot 022” cały czas dostępny na www.preorder.pl.

dodano: 2016-05-15 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W miniony piątek nakładem Step Records do sklepów trafił oficjalny debiut Bałagane pt "Źródło". Kaz Bałagane to przede wszystkim nowoczesny rap, mocno inspirowany francuską sceną trapową. Autor, obeznany z mroczną stroną życia w stolicy, snuje historie o wielkomiejskim życiu i lokalnym półświatku. Raper dał się poznać szerszej publiczności świetnie przyjętym krążkiem „Lot022”. Wydawnictwo, które ukazało się niezależnym sumptem, zebrało bardzo dobre opinie wśród słuchaczy, a nakład fizyczny rozszedł się w szybkim tempie.

Czego można spodziewać się po solo? - Źródło ma bardzo wiele follow upów. Po pierwsze można to podczepić pod źródło wiedzy, że jesteś zagubiony i kieruje Cię w jakąś stronę – mówi Kaz. - Można to porównać do tego, że to jest towar z pierwszej ręki czyli źródło. Może to też być follow up do książki Ayn Rand czyli walka z tandetą. Coś innego. Nie oparte na zasadach napisanych lata temu, na kanonach tylko coś wypracowanego własnoręcznie.

video
dodano: 2016-05-10 15:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W sieci pojawił się nowy klip Kaz Bałagane. Gościnnie w numerze “Klasa robotnicza albo przypał” udzielił się Małolat. Za muzykę odpowiada Smolasty. Video to dzieło ekipy M.L. Filmz. Singiel promuje album “Źródło LP”, który dostępny jest w przedsprzedaży tylko na www.preorder.pl. Premiera krążka w tym tygodniu, 13 maja. Wydawnictwo dostępne jest w okolicznościowych pakietach z kultowym “Lot 022”. Liczba pakietów mocno ograniczona.

video
dodano: 2016-05-06 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Smolasty opublikował kolejny teledysk promujący mixtape "Mr. Hennessy". Tym razem jest to imprezowy banger "Afterparty" nagrany razem z Bałagane.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-21 21:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy klip od Kaza Bałagane. Raper udostępnił podwójne video do numerów “Za daleki odlot” oraz “Ona to chyba lubi”, gdzie gościnnie udzielają się kolejno Białas i Smolasty. Za muzykę w pierwszym singlu odpowiada Kaz Bałagane, w drugim Olek i Anczej Beats. Klip to dzieło ekipy M.L. Filmz. Premiera “Źródło LP” 13 maja. Krążek dostępny jest w przedsprzedaży na preorder.pl - tylko tutaj w pakiecie z limitowanym, fizycznym wydaniem kultowego krążka “Lot022”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-03-29 17:50 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy singiel od Kaz Bałagane. Warszawski raper w dalszym ciągu promuje nadchodzący krążek “Źródło LP”. W numerze “Narkos” za muzykę odpowiada Got Barss. Album “Źródło LP’ zamówisz w przedsprzedaży na preorder.pl.

dodano: 2016-03-21 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Mixtape "Człowiek Progress" ujrzał światło dzienne na początku marca 2016 roku, jednak B.R.O nie zwalnia tempa i wypuszcza nowość. Pierwszy materiał z serii HOT SHOT to zupełnie nowa zwrotka i refren na bicie z kawałka Drake'a "Trophies", dodatkowo raper zaprasza na swój koncert w warszawskim klubie REMONT, który odbędzie się już 1 kwietnia. Sprawdźcie również inne zebrane kawałki od m.in. Karwela, Gospela, Żyto, a także Kaza Bałagane, Belmondo i Smolastego, którzy nawinęli na bicie Olka.

video
dodano: 2016-03-16 16:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy klip Kaza Bałagane. W numerze “Intro”, który otwiera nadchodzące solo warszawskiego rapera, za muzykę odpowiedzialny jest Olek. Video to dzieło ekipy M.L. Filmz. Jednocześnie startuje preorder albumu “Źródło LP”. Krążek dostępny jest również w mocno limitowanych pakietach (300 sztuk) z poprzednim solo Kaza “Lot022”. Ponadto tylko na www.preorder.pl znajdziesz specjalne pakiety albumu z okazjonalną odzieżą. Premiera 13 maja. Artysta udostępnił również szczegółową tracklistę albumu "Źródło LP". Gościnnie usłyszymy Małolata, Białasa, Sylwię Dynek, Smolastego, Belmondo i Pikersa, za bity odpowiedzialni są Olek, ka-meal, Smolasty, Geezybeatz, Anczej Beats, Got Barss, Kubi Producent oraz sam Bałagane.

dodano: 2016-03-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wygląda na to, że "Krótki Strzał" nie może się obyć bez czegoś od Kaza Bałagane, Żyto i Karwana... Coś nowego mamy za to też od Nieznanego Klarenza, który rzucił odrzut ze swojego nadchodzącego mixtape'u.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-03-10 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Debiutancki legalny krążek warszawskiego rapera Kaza Bałagane ukaże się nakładem wytwórni Step Records 13 maja. Autorem okładki jest Alek “LisKula” Morawski . Wydawnictwo do tej pory promuje jeden klip do utworu „Korpotwarze”. Niebawem premiera kolejnego video.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-02-24 16:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Właśnie pojawił się nowy klip od Kaza Bałagane! Warszawski raper tym samym zapowiada album Źródło, który pojawi się w pierwszym połroczu 2016 nakładem Step Records.

dodano: 2016-02-16 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kaz Bałagane nie próżnuje i przed właściwą promocją "Źródła", które ma ukazać się na rynku dzięki Step Records, wypuszcza nowe numery. Do sprawdzenia także m.in. nowy freestyle track od Tomba, kawałek od Karwana czy luźny numer od Baziego i TMK Beatz.

Strony