Young Maylay

Young Maylay

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2016-12-10 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Pknuckle to urodzony w Nowym Jorku, ale wychowany na zachodnim wybrzeżu raper i producent reprezentujący obecnie podziemną scenę Los Angeles. W połowie 2015 roku miała miejsce premiera jego najnowszego EP pt. "Perfect Timing", które w całości wyprodukował współautor sukcesu legendarnego albumu "2001" - Mel-Man.

dodano: 2014-09-12 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

StayAlive MayLay Ft KingDavid Alegend

Kilka dni temu Young Maylay powrócił po kilkunastu miesiącach nieobecności z nowymi kawałkami, zwiastującymi nadchodzący mixtape który mieliśmy dostać w swoje ręce już zeszłego lata. Dzisiaj mamy dla was kolejny singiel - "Stay Alive", tym razem opatrzony teledyskiem również pochodzący z "Hogg Tied And Duct Taped", na premierę którego jeszcze trochę poczekamy ale wszystko wskazuje na to, że ukaże się on jeszcze w tym roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-07 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Mega Kulis powraca z kolejnym singlem, promującym jego nadchodzący solowy album pt. "Zagrożenie Dla Społeczeństwa LP" i tym razem również towarzyszy mu w tym zacna postać ze świata amerykańskiego hip-hopu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-16 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Premiera "Hog Tied & Duct Taped" przeciąga się w nieskończoność, ale Young Maylay sukcesywnie publikuje kolejne kawałki, które mają znaleźć się na krążku, dzięki czemu podtrzymuje naszą nadzieję w to, że ten mixtape w końcu się ukaże.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-04 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Przez ostatni rok Maylay nie dawał znaku życia i chyba mało kto spodziewał się, że w najbliższym czasie ten stan rzeczy ulegnie jakiejkolwiek zmianie. A jednak... raper opublikował właśnie 2 nowe numery z “Hogg Tied & Duct Taped”, który według zapowiedzi pojawi się na rynku latem. Sprawdźcie "Let My Khaki's Hang" i "Wild Off A Zone" w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-09-07 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Szykuje się prawdziwa bomba dla wszystkich fanów DJ'a Premiera. Z niepotwierdzonych informacji wiemy, że album "Hustaz Union-Local NYG" ekipy NYGz ukaże się już 8-ego listopada!