Wizjoner

Wizjoner

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-06 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Trzeci solowy krążek warszawskiej legendy przeszedł trochę bez echa, ale Pono postanowił podkręcić jeszcze promocyjne zainteresowanie "Wizjonerem" i efektem klimatyczny i niedzisiejszy klip do numeru "Podejście".

Tagi:
dodano: 2012-12-07 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Organizowany przez nas z klubem 55 cykl streamowanych live koncertów zainaugurowaliśmy występem Pyskatego, w listopadzie w ramach streamu pojawiła się impreza Młodych Wilków... a grudzień otwieramy drugim pełnoprawnym odcinkiem, w którym pozostaniemy w Stolicy. Już dzisiaj PONO zaprezentuje po raz pierwszy w Warszawie materiał ze swojego najnowszego albumu "WIZJONER''.

Nie zabraknie również utworów z poprzednich solowych albumów oraz z projektów ZIPERA czy TPWC. Na scenie obok Pona pojawi się również kilkunastu gości m.in członkowie Zip Składu, Juras oraz zaprzyjaźniona ekipa z Lublina - Zarys Zdarzeń. Support zagrają: RaggaBangg (Fu.Spalto.600V) oraz Kazan.

Transmisja live poniżej od godziny 21:00

Tagi:
dodano: 2012-12-05 00:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Zapowiedź imprezy promującej plytę PONO - Wizjoner

Już w piątek druga streamowana przez nas live impreza z cyklu 5/55 Popkiller On-Live a na scenie pojawi się Pono. Informacje o streamie niebawem a tutaj komplet wieści o samym evencie.

wydarzenie
dodano: 2012-11-30 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Organizowany przez nas z klubem 55 cykl streamowanych live koncertów zainaugurowaliśmy występem Pyskatego, w listopadzie w ramach streamu pojawiła się impreza Młodych Wilków... a grudzień otwieramy drugim pełnoprawnym odcinkiem, w którym pozostaniemy w Stolicy. Tego dnia PONO zaprezentuje po raz pierwszy w Warszawie materiał ze swojego najnowszego albumu "WIZJONER''.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-08-02 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)


Najnowsze solo Pono zatytułowane "Wizjoner" ukaże się jesienią a Syn Alka i reprezentant Z.I.P. wypuścił właśnie pierwszy teledysk promujący to wydawnictwo. Jesteście ciekawi dlaczego "jest wolny"?