Wampiry

Wampiry

video
dodano: 2018-01-25 20:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W sieci ukazał się kolejny, siódmy już klip Tymina & Kida. Obraz powstał do numeru „Brakuje mi tchu”. Premiera wersji fizycznej „Wampirów” miała miejsce na początku ubiegłego tygodnia. Album można zamawiać na www.setksekta.pl.

Tagi:
video
dodano: 2017-12-05 21:52 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Dwa lata – tyle czasu minęło od tytułowych „Wampirów”. Długo. Może nawet za długo, ale dzięki temu słuchacze mogą być pewni, że nadchodzący materiał duetu Tymin x Kid został dopracowany w każdym detalu. Dzisiaj w sieci ukazał się nowy klip pt. „Żyć naprawdę”.

Pierwotnie chłopaki zakładali, że będzie to krótki album o urokach stosunkowo beztroskiego, studenckiego życia. Z uwagi na tak długi okres powstawania projektu, koncepcja zmieniła się. Krążek jest emocjonalny, ale na szczęście jego brzmienie jest takie, jakie zamierzano osiągnąć.

video
dodano: 2017-04-06 12:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tymin i KID serwują kolejny singiel promujący "Wampiry". Tym razem jest to wspominkowo-rozkminkowe "Nie kończmy tego jeszcze" zobrazowane masą snapów z przeróżnych okazji - m.in. z młodowilczego weekendu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-08-24 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tymin x KID - Gaśnie Świat [OFFICIAL VIDEO]

Tymin x KID to sosnowiecko-katowicki duet raperów. Pierwszego można kojarzyć z wielu bitew fristajlowych na terenie całego kraju, oraz ze składu Tymin&Peus. KID to młody raper z Katowic, posiadający wykraczające poza polski rap umiejętności wokalne, nadając duetowi zdecydowanie bardziej muzyczny charakter. Ich nadchodzące wydawnictwo jak dotąd promowały dwa single- 'Wampiry' oraz 'Gaśnie Świat'.

Tagi: