The Godfathers

The Godfathers

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-11-24 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Kool G Rap i Necro po połączeniu sił jako The Godfathers zaprezentowali nam album pt. "Once Upon A Crime". Dziś prezentujemy Wam oficjalny odsłuch całości materiału. Usłyszycie tu klasyczne brudne brzmienie. Co do poziomu rapu, to raczej nie powinniście się martwić...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-25 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Niecodzienne połączenie stylów Necro i Kool G Rapa, w pełni będziemy mogli usłyszęć już niebawem. 19 listopada premiera ich wspólnego albumu "Once Upon A Crime". Póki co od raperów z Queens i Brooklynu dostaliśmy singiel zatytułowany "Omerta" oparty o sampel, który kojarzyć będzie każdy, kto zna klasykę gangsterskiego kina. W rozwinięciu oprócz singla znajdziecie pełną tracklistę materiału, który można już zmawiać w preorderze na stronie Necro oraz klip do numeru "Heart Attack". Kool G Rap o współpracy powiedział tak: "Praca z Necro była jak niekończące się ćwiczenia w siłowni. Jedno po drugim dla jak najlepszych efektów na końcu. Jedno z najbardziej intensywnych mentalnych ćwiczeń w moim życiu".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-06-17 19:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)


Mamy w końcu dowód na to, że ten projekt to nie żaden fake i prace nad albumem faktycznie trwają. "The System" to kawałek na bicie autorstwa Necro, który przypomina nam stare, dobre czasy kiedy pochodzący z Brooklynu raper wydawał "Gory Days". Kool G Rap pasuje do bitu idealnie. Zapowiada nam się jedna z najciekawszych premier tego roku. Kawałek pochodzi z długo zapowiadanej podwójnej EP "Murder Murder Kill Kill", której premiera już 31 lipca.