Szwed

Szwed

video
dodano: 2016-03-06 13:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Inwazja" to singiel promujący nadchodzący album Bilona i Szweda. Tytuł płyty jak na razie nie jest jeszcze znany.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-29 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy oficjalny teledysk z filmu „110%” stworzony przez Bilona HG i Szweda SWD. „110%” to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstw. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy na naszych oczach stają się legendą. Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc, wszystko po to by pokazać inną stronę życia sportowców. Kim są sportowi idole? Czym różnią się od innych? Co oznacza dla nich orzeł na piersi? W rolach głównych: Rafał Sonik, Mateusz Kusznierewicz, Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Bartłomiej Bonk, Adam Małysz, Karol Bielecki, Katarzyna Rogowiec, Maja Włoszczowska, Andrzej Wrona, Rafał Majka, Natalia Partyka, Zbigniew Brodka, Zofia Noceti-Klepacka oraz Robert Lewandowski.

Tagi:
recenzja
dodano: 2011-11-21 19:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 35)
"Hahahaha, beka z was, że promujecie jakichś Krzyśków USB czy Jarków DVD, skoro wczoraj wyszedł nowy singiel Podziemny Raper/Podziemny Producent/Podziemny DJ. Popkiller, do grobowej deski beka z was. Dissy majki klub dis is hał łi du, hahaha."

Wszystkim internetowym zabawnisiom i zgrywusom, w celu ukrócenia języka, polecam zapoznanie się z płytą Jaśka MBH "Nazwij To Jak Chcesz", nad którą dumnie sprawujemy patronat. To krążek, który wnosi może nie nową, ale jednak słyszalną jakość w polską ulicę. Dlaczego?

Tagi: