Sway

Sway

video
kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2016-06-28 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pamiętam gdy Vic Mensa okazał się jednym z większych rozczarowań koncertowych, które widziałem - na Splashu ledwo wyrabiał ze swoimi kawałkami i wypadł o niebo gorzej niż jego rówieśnik i kompan, perfekcyjny w wersji live Chance The Rapper. Minęło parę lat... i Vic wjeżdżając ze swoim freestylem do legendarnej audycji Swaya mówiąc krótko pozamiatał - rozpędzony jak maszyna, rzucający mocarne linijki niepozbawione głębszego przekazu i dotykające tematów strzelaniny w Orlando, policji czy wyścigów prezydenckich. A na koniec opowiadający historię o tym, jak przez rozmowę z fanem, której nie chciał przerwać został wyproszony z samolotu we własne urodziny. Cóż za piękny kontrast do niedawnych freestyle'owych wejść "gwiazd" pokroju Lil Uzi Verta czy Lil Yachty'ego, po których można jedynie załamać ręce. Ogień!

Tagi:
video
dodano: 2013-01-31 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Sway - Still Sway & Kane ft. Kano, Tigger Da Author

Dlaczego: Najbliższy album jednego z bardziej cenionych brytyjskich raperów, Swaya, "The Deliverance" pojawi się jeszcze w tym roku a teraz dostajemy kolejny singiel z udziałem innej gwiazdy sceny w UK - Kano. Numer jest zgrabnym follow-upem do "kawałka-który-zna-każdy-i-chyba-nie-musimy-podawać-jego-tytułu".

dodano: 2011-11-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)


Sway feat. Kano - Still Speedin (Remix) (2011)

Dlaczego: Połamany bit nie każdemu przypadnie do gustu, ale obok wspólnego numeru dwóch tuzów brytyjskiego mainstreamu nie można przejść obojętnym. Numer promuje nadchodzący album Swaya, a w drodze jest także remix z dodatkowym udziałem Lupe Fiasco.