Second Hand

Second Hand

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-11-24 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Nagrać konceptualną płytę/EPkę, zapowiedzieć ją szumnie, by koniec końców minąć się z pierwotnymi założeniami? Nie tym razem i nie w przypadku Voskovych. Z pozoru wydawać by się mogło, że chłopaki rzucili się ze swoim pomysłem z motyką na słońce, jednakże konsekwentnie od pierwszego do ostatniego numeru nie ma mowy o jakimkolwiek odejściu od motywu „żółtej bluzy”, spinającej jedną klamrą ten materiał. Produkcyjnie utrzymali krążek w ryzach oraz zaprosili gości, dzięki którym „Second Hand” jako następca „Pięciu Złotych Zasad”, jawi się jako krążek wyraźnie lepszy, bardziej wyrazisty i złożony od poprzedniego, a przede wszystkim niesamowicie spójny i zostawiający uczucie niedosytu po ostatnim tracku.

video
dodano: 2015-06-18 13:35 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

W sieci pojawił się ostatni klip promujący album Voskovy Second Hand - fabularną, płytę producencką, w której motyw żółtej bluzy odgrywa kluczowe znaczenie dla całej fabuły.

dodano: 2015-06-13 16:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 5)

9 czerwca do sklepów trafił mocarnie obsadzony (VNM, Peja, O.S.T.R., W.E.N.A., Te-Tris czy Waldemar Kasta!) producencki album duetu Voskovy zatytułowany Second Hand. Tydzień przed premierą płyty udało nam się spotkać z producentami i chwilę porozmawiać.

dodano: 2015-06-10 09:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Do sklepów trafił najnowszy album duetu producenckiego Voskovy pt. Second Hand. Oficjalny odsłuch płyty producenckiej, w której motyw żółtej bluzy odgrywa kluczowe znaczenie dla całej fabuły jest już dostępny na kanale Hustla Music.

kategorie:
dodano: 2015-04-30 22:55 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na krążku "Second Hand" znajdziemy ponad 12 wykonawców. Dodatkowo usłyszymy Waldemara Kastę, który wcieli się w rolę narratora uzupełniając, każdy utwór o treść lektorską. Płyta opowiada jedną spójną historię - rapera który jest na początku swojej muzycznej kariery. Poszczególne numery przedstawiają różne momenty z jego drogi na szczyt. Wzloty i upadki, które każdy z artystów doświadczył na własnej skórze.