Sam Sneed

Sam Sneed

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-11-27 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 7)
Pomimo kultowego już statusu singla "U Better Recognize", kariera Sama Sneeda w przemyśle muzycznym była ciężka, pełna zakrętów i nie potoczyła się tak, jakby sobie tego życzył sam zainteresowany.

W 1995 roku, tuż po premierze soundtracku "Murder Was The Case", był on pierwszy w kolejce do zostania następną wielką gwiazdą labelu Death Row, który przygotowywał się do wydania jego debiutanckiego albumu "Street Scholars".
Niestety, z powodu narastających sporów wewnątrz wytwórni wyczekiwany przez wszystkich fanów krążek nigdy się nie ukazał, a były protegowany Dr. Dre popadł wkrótce w poważne problemy zdrowotne, które zmusiły go do usunięcia się w cień...
W tym roku, po prawie 17 latach od czasu kiedy świat po raz pierwszy usłyszał słynną frazę "My name is Sam Sneed - U Better Recognize!", otrzymaliśmy wreszcie oficjalny debiut rapera z Pittsburgha.

Czy materiał, jaki trafił na płytę "Street Scholars" wynagrodził wszystkim słuchaczom długi czas oczekiwania?
Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-05-22 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)
Kiedy na początku 2009 roku mały, nikomu wcześniej nie znany label z Kanady nabył legendarne Death Row Records fani zacierali ręce na myśl o tym, że będą mogli posłuchać nowych, niepublikowanych wcześniej nagrań największych ikon zachodniego wybrzeża jak 2Pac, Snoop Dogg, Dr. Dre czy Tha Dogg Pound oraz usłyszeć albumy ludzi, którzy nigdy nie doczekali się legalnego wydawnictwa w okresie największej dominacji i popularności wytwórni Suge Knighta.