R. Kelly

R. Kelly

dodano: 2015-07-18 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Jeden z najlepszych lyricists w grze, zbierający propsy od Lupe Fiasco i Kendricka Lamara reprezentant Baltimore King Los nie zna litości. W najnowszym freestyle'u (spontaniczny remix) Los wziął na celownik bit do hitowego "Blessings" duetu Big Sean - Drake... Jeśli kiedykolwiek słyszeliście tego gościa w akcji, to wiecie czego się spodziewać, jeśli nie - nie przegapcie tego. King!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski
dodano: 2014-10-28 18:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Rick Ross - Keep Doin' That (Rich Bitch) (Explicit) ft. R. Kelly

W jednym z ostatnich wywiadów Rick Ross powiedział, że chciałby pójść w ślady Dr. Dre i zostać kolejnym muzykiem z hip-hopowego środowiska, którego majątek wycenia się na ponad miliard dolarów. Droga jeszcze daleka, póki co Rozaya nie ma nawet w pierwszej dziesiątce dorocznej listy Forbesa, w dodatku coś mu się ostatnio schudło, ale mało prawdopodobne, że to przez kłopoty finansowe i konieczność zadowolenia się wodą i sucharkami.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-04 20:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Jednym z najbardziej wyczekiwanych albumów w tym roku pozostaje "Hood Billionaire", Rozay odda go fanom już 24 listopada. Póki co, zbyt wiele o krążku nie zostało zdradzone. Jedną z ostatnich przesłanek był przeciek od samego gospodarza mówiący o tym, że gościnnie pojawi się Jay-Z. Ile w tym prawdy? Dowiemy się zapewne z czasem, a teraz sprawdzić możemy singiel, w którym Rick Rossa wspiera R. Kelly. Ponoć klip do "Keep Doin' That (Rich Bitch)" jest już w drodze i zobaczymy w nim wiele rapowych gwiazd. Cóż, pozostaje nam czekać. Jedno jest pewne, zamieszanie wokół tej płyty będzie ogromne jak i oczekiwania fanów...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-07-23 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)
Gruby Józek ze zmasowanym atakiem! Ostatnio jeden kawałek Don Cartageny przypada średnio na dwa dni, a nas to nijak nie martwi, a już na pewno nie męczy... Każdy kolejny raczej utwierdza w przekonaniu, że nadchodzące "The DarkSide Vol. 1" może być wielkim powrotem reprezentanta Bronxu.

Czy tak będzie też w przypadku tej kolaboracji z R. Kellym? Nowojorska strona Cracka jak najbardziej w formie, sprawdźcie jak miewa się ta kojarzona bardziej z Florydą.