Piosenki po polsku

Piosenki po polsku

recenzja
kategorie: Pop, Przegapifszy, Recenzje, Rock
dodano: 2013-03-03 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

Pięćdziesiąty odcinek cyklu Przegapifszy to ładna, okrągła liczba. Zróbmy z tej okazji coś, czego chyba jeszcze nie było - zajmijmy się albumem, który z rapem ma niewiele wspólnego... Fani Afro Kolektywu wylali prawdziwe morze łez po usłyszeniu pop-rockowego singla "Czasem pada śnieg w styczniu (zakazane warzywo)". Widzieliśmy wszystko: podgryzanie żył w nadgarstkach, szantaż w formie wstrzymywania oddechu, a nawet zwyczajny, internetowy hejting. To wszystko sprawiło, że album zespołu Afro-cośtam-gówno, pt. "Piosenki po polsku", przeszedł w naszym środowisku praktycznie niezauważony. Dodam tylko, że mówię o płycie, która moim zdaniem zjadła rok 2012.

kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, News, Pop, Rock
dodano: 2011-11-24 21:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)
Patrzycie na ten tytuł newsa, czytacie go raz, a potem drugi i dalej nie wiecie o co chodzi? To zrozumiałe. Ale gwarantuję, że mówimy o tym samym albumie, który miał się nazywać "Brak miejsca na dysku" i być wydany w tym roku.

Sytuacja jest dla słuchaczy korzystna o tyle, że teraz przynajmniej znamy ostateczną (miejmy nadzieję) datę premiery. Ciekawi?