Pharrel

Pharrel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-04-25 16:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 7)
wolf

Żeby określić to, co robi kolektyw OFWGKTA trzeba byłoby przysiąść i zastanowić się nad tym grubszą chwilę. Chociaż sam jestem słuchaczem i fanem niemal od początku istnienia grupy nadal nie potrafię wyjaśnić co siedzi w głowach tych młodzieńców, a każdym kolejnym numerem, czy większym materiałem zaskakują mnie jeszcze bardziej. Tyler, the Creator to ich przywódca, człowiek który z miejsca stał się tak samo kochany jak i nienawidzony przez słuchaczy. Trzeci w jego dorobku solowy album "Wolf" zapowiadany był jako zdecydowanie spokojniejszy, w odróżnieniu od szalonej jazdy bez trzymanki jaką zaserwował nam, kolejno na "Bastardzie" oraz "Goblinie". 

Jeśli "Goblin" był twoim pierwszym zetknięciem się z tym, co do pokazania ma Tyler Okonma i pierwsze wrażenie nie było pozytywne, zapewniam - "Wolf" powinien zmienić twoje zdanie na temat tego 22-latka z Ladera Heights.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-02-20 11:00 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 0)
Stęsknieni za kawałkami od najlepszego rapera z D-Block mogą odetchnąć z ulgą - "Lil Bruh" z delikatnymi wstawkami od Pharrella to kawałek z klasyczną nawijką Jadakissa. Podkład oparty na kawałku "God Bless Us All" z albumu "Nothing" zespołu N.E.R.D. trochę traci przez wstawki od DJa, ale na razie lepszej wersji w internecie nie ma.