Perception

Perception

wydarzenie
dodano: 2018-04-10 00:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Pamiętacie jak pisaliśmy Wam, że ni stąd ni zowąd NF wywołał ogromne zamieszanie wspinając się na sam szczyt Billboardu i dystansując m.in. debiut Lil Pumpa? No to poza tą informacją przypominamy też inną ważną - utalentowany raper już za tydzień pojawi się w Warszawie!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-17 17:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kim jest NF? To 26-letni biały MC z Michigan, raper, muzyk i wokalista mocno eksponujący w tekstach chrześcijańskie wartości (jako jedną ze swoich największych aktualnie inspiracji wskazuje go m.in. nasz Młody Wilk Anatom). Warto zauważyć, że to drugi w ciągu kilku tygodni strzał do top 10 Billboardu ze strony tzw. rapu chrześcijańskiego - dopiero co na miejscu 9 pojawił się Lecrae ze świetnym "All Things Work Together".

"Perception" to trzeci krążek NF'a, wydany nakładem Capitol Christian Music Group i NF Real Music LLC i kolejny konsekwentny krok naprzód w karierze Nathana Feuersteina. Gdy włączamy jego numery pierwsze skojarzenia to Eminem czy MGK - mocno emocjonalny, energiczny rap, pełen osobistych refleksji i ostrego rozpędzonego flow. Nie brak też w jego twórczości mrocznych stron, jednak dominuje nadzieja i pozytywne nastawienie do codziennej życiowej walki w oparciu o wyznawane wartości.

Tagi: