Olsen

Olsen

dodano: 2014-07-09 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Kameleon II", czyli drugi album dwójki weteranów polskiego ulicznego rapu - Olsena i Fu, ukazał się 31 stycznia bieżącego roku nakładem Prosto. Czytaliście już Inną Stronę z duetem a dzisiaj, w aurze trochę cieplejszej niż wówczas prezentujemy Wam kolejny odcinek cyklu wywiadów "Tak to się robi", w którym obaj wyżej wymienieni zawodnicy opowiadają o swoim procesie twórczym.

Tagi:
dodano: 2014-05-03 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie? W kolejnym odcinku gościmy duet, który dzięki takim hitom jak "Rap Biznes", "Perspektywy" i "Balet" zna chyba każdy fan polskiego rapu - nie zapominając oczywiście o działalności w takich składach jak Zip Skład, Zipera i Wychowani na Błędach. Chodzi oczywiście o duet Olsen/Fu, który jakiś czas temu powrócił za sprawą drugiego "Kameleona", wydanego w styczniu nakładem Prosto Label.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-26 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Olsen i Fu publikują kolejne video promujące "Kameleona 2". Tym razem jest to mocny hardkorowy singiel, w którym gospodarzy wspierają Paluch, Ero, Parzel i Jongmen.

dodano: 2014-03-04 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kameleon 2" to wydana w styczniu kontynuacja klasycznego "Kameleona" duetu Olsen/Fu. Album ukazał się nakładem Prosto Label, promowany był m.in. bardzo klimatycznym singlem "Stare Autorytety" z Ponem i Chvaściem a dziś możecie wygrać go w naszym kolejnym konkursie.

Tagi:
dodano: 2014-02-02 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

31 stycznia 2014 roku miała swoją premierę płyta duetu Olsen & Fu p.t. "Kameleon 2". Od wydania pierwszego "Kameleona" minęło niemal dziesięć lat, najwyższa więc pora na kontynuację. Produkcją muzyczną nowego materiału zajęli się m.in. Milionbeats, Kamilson, Siwers, Sherlock, Dies. Wśród gości na płycie pojawili się m.in. Pono, Paluch, Parzel, Ero, Kajman i Sobota. Rozwijając news możecie zapoznać się z tracklistą wydawnictwa, a także z darmowych odsłuchem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-27 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już 31 stycznia do sklepów trafi "Kameleon 2", kontynuacja klasycznego albumu Olsena i Fu, na której gospodarzy wspierają Sobota, Kajman, Pono czy Spalto. Dziś poznajemy promomix albumu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-12-23 18:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kontynuacja płyty pod tytułem “Kameleon” wydanej przez tych raperów w 2005 roku przez EMI MUSIC. Pierwsza płyta duetu OlsenFu została bardzo dobrze odebrana przez fanów i okazała się być wielkim sukcesem, a znajdujące się na niej utwory, takie jak “Rap Bizne$$” czy “Balet” stały się wielkimi hitami. Album “Kameleon2” będzie utrzymany w stylistyce Hip-hop banger - klasyk lecz również nie zabraknie brzmień w stylu Hardcore rap.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-23 17:04 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Olsen&Fu - Stare autorytety feat. Pono, Chvaściu

Olsen i Fu z gościnnym udziałem Pona i Chwaścia serwują nam specjalnie na święta premierę klipu do numeru "Stare autorytety", idealnie wpisującego się w bożonarodzeniowy czas refleksji i zadumy. Kawałek znajdzie się na nadchodzącej płycie "Kameleon 2". Za bit odpowiada Milion Beats.

Tagi:
video
dodano: 2013-10-28 14:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Olsen&Fu - Rap Fanatyk

Olsen i Fu po raz drugi zjednoczyli siły i nagrali album "Kameleon II", będący kontynuacją klasycznego materiału sprzed ośmiu lat. Promocja krążka już ruszyła i dziś na kanale ProstoTV na YouTube premierę ma pierwszy klip pt. "Rap Fanatyk". Album będzie miał premierę 31 stycznia 2014. Wśród gości Olsena i Fu znajdują się m.,in. Spalto, Pono, Ero, Parzel i Paluch.

Tagi:
dodano: 2013-04-23 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

RAP ONE SHOT S05E06: Olsen & Fu feat Spalto - Polski Meksyk (prod. MilionBeats)

Klasyczny "Kameleon" Olsena i Fu doczeka się kontynuacji, nazwanej po prostu "Kameleon 2" a my otrzymujemy pierwszy singiel zatytułowany "Polski Meksyk". Sprawdźcie w jakiej formie jest warszawsko-białostocki duet. Produkcja - MilionBeats.

Tagi:
dodano: 2012-08-07 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
Niedawno ukazał się najnowszy solowy album Lukasyno, co jest dobrą okazją, by przypomnieć projekt, którym po raz pierwszy mocniej zaznaczył swoją obecność na ogólnokrajowej scenie. "Dowód Odpowiedzialności" to kawał klasycznego, ulicznego rapu a pochodzące z niego klipy były swego czasu wszechobecne.

W obliczu ostatniej fali coraz ciekawszych albumów z Białegostoku warto odświeżyć jeden z tych, których klasyczność podważyć ciężko, ale który bywa dziś często zapominany - a który (zgodnie z wczorajszym info) ma niebawem doczekać się reedycji.