New Track City

New Track City

video
dodano: 2017-10-12 13:40 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pochodzące z miasteczka Federal Way w stanie Waszyngton, wchodzącego w skład metropolii Seattle trio New Track City powraca niecały rok po niezwykle udanym "The Damn Gina Tape". Tym razem MC's Bem i Chi, Stone oraz producent Dru on Beats przygotowali 9 nowych kawałków idealnie ukazujących zarówno chemię muzyczną, jaka tworzy się między trzema przyjaciółmi w studiu, jak i różnorodność brzmieniową i stylistyczną.

Jeśli tęskniliście za grupami rapowymi z prawdziwego zdarzenia i baliście się, że wyginęły już na zawsze - możecie odetchnąć z ulgą, New Track City dzielnie kontynuuje tradycję. Odsłuch całego projektu oraz teledysk do singlowego "Judgement" w rozwinięciu.

dodano: 2017-01-10 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

New Track City czyli 3 kumpli z Seattle - 2 MC's (Bem, Chi.Stone) i producent (Dru), którzy wbrew trendom stawiającym na indywidualizm kultywują tradycje De La Soul i The Pharcyde i pokazują, że hip-hopowe grupy nie zginęły w latach 90. Ich nowy album "The Damn Gina Tape", inspirowany klasycznym sitcomem "Martin" z lat 90., z Martinem Lawrencem w roli głównej, too świeżość, kreatywność i muzyczna chemia, rzadko spotykana na współczesnej scenie. 

Panów z New Track City możecie już kojarzyć z naszego ostatniego popkillerowego mixtape'u Killertape vol. 6, który otworzyli nagranymi wspólnie shout-outami i hipnotyzującym kawałkiem "One Time".