Max Mostley

Max Mostley

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-27 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Edo to jeden z najprawdziwszych zawodników na scenie, szczerze oddany temu co robi, konsekwentny i zasłużony nie tylko dla swojego miasta. Kto miał na tyle jaj, żeby w erze boomu na N.W.A. wjechać z singlem "Be A Father To Your Child"? Jakby nie patrzeć koleś porywał słuchaczy z różnych pokoleń - zarówno tych z początku lat 90., kiedy ze swoimi Buldogami zaznaczał mocniej Boston na mapie, ale też dużo młodszych którzy pokochali jego rewelacyjny materiał z Pete Rockiem. Materiał z Masta Acem i "A Face In The Crowd" miały swoje momenty, ale wybrzmiewało w nich trochę zmęczenia weterana. Wszystko zaczęło się zlewać i niekoniecznie wnosiło do kariery Edwarda Andersona tyle ile wnosiły wspomniane klasyki.

Na początku lutego światło dzienne ujrzał dziesiąty solowy album Edo. G zatytułowany "Intelligence & Ignorance". Czy jubileusz został uczczony z odpowiednim rozmachem, a materiał nawiąże do najlepszych momentów dyskografii autora "Lifa Of A Kid In The Ghetto"?

dodano: 2011-05-12 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 11)


Edo. G "Stop It" (2011)

Dlaczego: Od dekad w grze i wciąż potrafi zrobić coś co hula po głośnikach tak, że młodsi koledzy robią się nieśmiali i stwierdzają, że muszą poprawić swoje wspaniałe hity. "A Face In The Crowd" 17 maja trafia na półki sklepowe, tymczasem sprawdźcie teledysk do singla na bicie Maxa Mostleya.