Masz i pomyśl

Masz i pomyśl

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-17 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

„Masz i pomyśl” swoją premierę miał 6 września 2000 roku. Nakład rocznicowego, kolekcjonerskiego albumu winylowego „Masz i pomyśl”  rozszedł się w 24 godziny po ogłoszeniu preorderu (premiera: 30 października). Teraz Sony Music i Prosto przygotowali standardową wersję LP oraz kasetę magnetofonową, które do sprzedaży trafią 20 listopada. Już dziś możecie zamówić oba nośniki.

recenzja
dodano: 2013-04-05 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 6)

Rok 2000 to - z punktu widzenia mainstreamu - dla polskiego rapu rok przełomowy. Ogromny sukces odniosła "Kinematografia" Paktofoniki, "Friko" Grammatika śmigało jako powerplay w RMF FM... a pierwsze WWO wyszło nakładem BMG Poland - jakkolwiek by nie patrzeć, majorsa. Było to rok po ukazaniu się legendarnego dla warszawskiej hardkorowej sceny albumu ZIP Składu. "Masz I Pomyśl" Sokoła i Jędkera trudno uznać za projekt mniej legendarny. Bo to nie tylko "Jeszcze będzie czas".

dodano: 2011-05-23 17:30 przez: Dymitr Hryciuk (komentarze: 19)
Mateusz sprawdził czy "Pamiętacie". Cofamy się jednak jeszcze trochę wstecz, rok 2000, wychodzi pierwszy album WWO. Już w następnym, XXI wieku pojawia się klip do nieśmiertelnego hitu "Jeszcze będzie czas".

W związku z trwającym u nas tygodniem Sokoła i Marysi przypominamy teledysk z czasów, gdy Jędker był przeciw komercyjnym hitom a Sokół tak jak teraz nie miał sześciocyfrowego budżetu na klipy.