Kwiaty Zła

Kwiaty Zła

dodano: 2018-12-13 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Kwiaty Zła" to do dziś opus magnum w dyskografii Piha i album dzięki któremu białostocki raper wszedł na dobre do hip-hopowej pierwszej ligi. Krążek pokrył się Platyną, rozpoczynając serię Złotych Płyt w dorobku Piha, a także wprowadzając praktycznie na rynek wytwórnię Step Records. Na 10-lecie premiery Pih przygotował wydanie specjalne.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-12-10 00:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pih to żywa legenda i jeden z prekursorów muzyki hip-hop w Polsce. W ciągu 20 lat swojej kariery wydał 7 albumów i nagrał ponad 100 gościnnych występów m.in. z Oddziałem Zamkniętym, Reni Jusis, Jamalem, Pezetem, Peją. „Kwiaty Zła”, nad którymi raper pracował ponad dwa lata, są jednym z najbardziej kultowych albumów hip-hopowych ostatnich lat. Utwory takie jak „Semper Fidelis”, „Rosyjska Ruletka”, „Im Mniej Wiesz..” czy „Ulice Bez Jutra”, które promowały album przed jego oficjalna premierą zyskały miano klasyków polskiego rapu.

Tagi:
dodano: 2010-07-26 18:30 przez: Dawid Szynol (komentarze: 10)
Wytwórnia Step Records poinformowała o przekroczeniu bariery miliona wyświetleń przez teledysk Piha "Semper Fidelis (Nadal)".

Przy okazji dowiedzieliśmy się także paru ciekawych szczegółów o kulisach powstania klipu.

Za realizację obrazu odpowiada Ede z białostockiej Fabuły, zdjęcia były kręcone w Białymstoku (na Słonecznym Stoku i Zielonych Wzgórzach), teledysk został zarejestrowany amatorską kamerą Sony DCR-HC32, którą można kupić w Internecie już za 800zł, a prace nad klipem nie trwały więcej niż 3 godziny!