Koncept

Koncept

video
dodano: 2020-03-29 17:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Kilkakrotnie na łamach Popkillera mieliście okazję zapoznać się z muzyką reprezentanta Nowego Jorku i niegdyś Brown Bag AllStars - Koncepta. Ja sam, zaciekawiony jego twórczością, wsiąkłem w nią szybko - toteż bardzo się ucieszyłem, gdy okazało się, że Koncept zawita także na ubiegłorocznym Hip Hop Kempie. Co więcej - dokładnie w dzień jego koncertu, 16 sierpnia, wypadła premiera jego najnowszego albumu, "Champagne Konny", promowanego singlami "Watch the Sky Fall 2" w duecie z Royce'em Da 5'9, a także komicznym "Sheeesh" i "Champagne"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2019-06-21 13:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Koncept nie przestaje nakręcać hype'u przed premierą swojego najnowszego albumu - "Champagne Konny". Jako że mamy piąteczek, a do tego pierwszy dzień kalendarzowego lata - po refleksyjnym "Strong" i bangerowym "Watch the Sky Fall 2" z gościnnym udziałem samego Royce'a da 5'9 i Konny zaatakował więc imprezowym, hipnotyzującym, quasi-tytułowym trackiem "Champagne"....

Tagi:
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-18 11:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Co tam gra w podziemiu? Jest całkiem ciekawie. Koncept, dawniej członek znakomitego składu Brown Bag AllStars (m.in. z J57, Audible Doctorem i Soul Khanem), większą część ostatnich dwóch lat spędziwszy w trasie, grając koncerty i odkrywając różne odcienie życia, swe doświadczenie przekuł w wersy - rezultatem tego jest nadchodzący album 'Champagne Konny". A już teraz Koncept prezentuje pierwszy singiel promujący album - "Watch the Sky Fall 2" z gościnnym udziałem nie byle jakiego gościa, bo Royce'a da 5'9!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-04-02 12:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Siłą można określić zarówno fizyczną krzepę, jak i wytrwałość. Umiejętność stawiania czoła przeciwnościom, nieważne jak byłyby ogromne. Siła to energia, by poruszać się cały czas do przodu, zdolność do podejmowania właściwych decyzji, ale także wiedza, że czasem należy pozwolić komuś odejść...

Wszystko to rozważa Koncept, niegdyś współpracownik kultowego kolektywu Brown Bag AllStars, na ciepłym, bujającym beacie Raya Hilla.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-28 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

Koncept "Watch The Sky Fall" feat. Royce da 5'9 (prod by Marco Polo) (Official Video)

Przed obejrzeniem powyższego teledysku moja reakcja wyglądała mniej więcej w ten sposób- "wow, zrobili klip do "Watch the Sky Fall"!" Natomiast po jego sprawdzeniu- "...(cisza)". Klipu nie czuję ani trochę. Doceniam obrazki, gdzie nie ma raperów nawijających do kamery, lecz potencjał singla Koncepta na bicie Marco Polo jest o niebo potężniejszy i powinniśmy dostać coś wartościowszego. Sprawdzić nie zaszkodzi.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-09-26 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 1)


"Brown Bag Season, Volume 1" swą premierę miał już kilka tygodni temu. Promocja albumu nowojorskiej ekipy BBAS nie ustaje. Dostajemy dziś najnowszy klip. Tym razem nakręcono go do remixu numeru "Got It All" w wykonaniu DJ Brace'a. Megaklimatyczny kawałek ze świetnym obrazem dopełnia bardzo pozytywne wrażenie jakie pozostało po przesłuchaniu całego albumu.