Kiss Land

Kiss Land

kategorie: News, R&B
dodano: 2013-07-24 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)
The Weeknd

Drugi album kanadyjskiego muzyka The Weeknda jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Oczekiwania są bardzo duże, zwłaszcza, że debiut, czyli "Trilogy" był jedynie zlepkiem trzech popularnych mixtape'ów Abela. Nowy materiał pt. "Kiss Land" ukazać ma się 10 września i ujawniona została już oficjalna okładka. 

Do tej pory "Kiss Land" promują dwa single. Pierwszym z nich jest utwór o tym samym tytule, co album, a drugim "Belong To The World", którego klip prezentowaliśmy wam kilka dni temu. Cover do "Kiss Land" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

video dnia
kategorie: News, R&B, Teledyski, Video, Video dnia
dodano: 2013-07-16 16:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

The Weeknd - Belong To The World

Dlaczego: W niedawnym, pierwszym poważnym wywiadzie (udzielony magazynowi Complex, do przeczytania tutaj) w swojej karierze The Weeknd przyznał, że nadchodzący album - "Kiss Land" to tak naprawdę jego pierwszy, pełnoprawny album. "Trilogy", wydane w listopadzie ubiegłego roku, mimo że było kompilacją trzech wydanych wcześniej darmowych mixtape'ów mogło się pochwalić całkiem ciekawą ilością sprzedanych kopii i zdobyło platynę. "Kiss Land" ma być krokiem naprzód. Po tytułowym singlu przyszedł czas na drugi utwór promujący album, którego data premiery jest wyznaczona na 27 października. "Belong To The World" to tym razem Abel w spokojniejszym wydaniu. Całość obrazuje fantastyczny, blisko ośmiominutowy teledysk.

video
kategorie: News, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-25 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Kiss Land" to tytuł oficjalnego debiutu The Weeknda, jak i tytuł pierwszego singla z niego pochodzącego. Numer jest bardziej surowy niż dotychczasowe dokonania, jednak niezmiennie nastrojowy i hipnotyzujący. Sprawdźcie dopełniające obrazu video.