James Sims IV

James Sims IV

dodano: 2020-11-25 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

W obecnych czasach ilość muzyki, która nas zalewa potrafi wręcz przyprawić o ból głowy. Codziennie nowe single i klipy, co tydzień nowe albumy, playlisty... Jak tu się w tym wszystkim połapać? Muzyczny fast food i przeładowanie rynku sprawia też niestety, że wiele wyjątkowych projektów po prostu ucieka naszej uwadze, nie przebija się, przechodzi bokiem - a cierpią na tym zwłaszcza artyści w pełni niezależni.

Artyści tacy jak James Sims IV, znany niegdyś jako Justhoughtz - niesamowicie utalentowany i wszechstronny MC i wokalista z Atlanty, któremu nie brakuje dosłownie niczego jeśli chodzi o warsztat i wachlarz umiejętności. Po wielu latach nagrywania do szuflady oraz puszczania luźnych singli James w zeszłym miesiącu puścił w świat wreszcie swój debiutancki longplay "Take It How You Will", wrzucony wyłącznie na Bandcamp artysty jako odsłuch i darmowy download. Na przestrzeni 18 utworów znajdziemy numery płynnie przeplatające organiczny hip-hop z r&b i soulem - raz klasycznie bujający, introspekcyjny rap przywołujący na myśl dokonania J. Cole'a czy Little Brother, a innym razem świeże newschoolowe brzmienia i bangery rodem z ATL ("Legend") czy bezbłędne harmonie wokalne ("Give Some Time"). A to wszystko spójne, dokładnie przemyślane, szczere i płynące głęboko z serca - wspaniałość!

kategorie:
dodano: 2020-11-13 16:22 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

James Sims IV, znany niegdyś jako Justhoughtz - niesamowicie utalentowany i wszechstronny MC i wokalista z Atlanty - prezentuje swój debiutancki longplay "Take It How You Will".

Na przestrzeni 18 utworów znajdziemy tu klasycznie bujający, introspekcyjny rap przywołujący na myśl dokonania J. Cole'a czy Little Brother, ale też świeże brzmienia, harmonie wokalne i kawałki płynnie przeplatające organiczny hip-hop z r&b i soulem. A wszystko dokładnie przemyślane, szczere i płynące głęboko z serca.