Isa Muhammad

Isa Muhammad

dodano: 2017-01-10 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 4)

Dopiero co pisaliśmy o debiutanckim mixtejpie bezdomnego jeszcze pół roku Isa Muhammada, rapera, którego Rick Ross przyjął w szeregi MMG prosto z ulicy, gdy ten zachwycił go freestylem na Venice Beach... Teraz wygląda na to, że kariera - wydawać by się mogło, pełnego pasji i zdeterminowanego do granic możliwości - rapera, dobiegła końca.

Niespełna miesiąc po wypuszczeniu bardzo dobrze przyjętego materiału "Diabolical Bastard Billionnaire Genius" Isa poprzez serię wpisów na Twitterze dobitnie oświadczył, że kończy z rapem

Tagi:
dodano: 2017-01-03 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Pamiętacie jak kilka miesięcy temu Rick Ross przyjął w szeregi MMG bezdomnego rapera, który zachwycił go swoimi rapowymi skillsami podczas ulicznego freestyle'u na ulicy w Venice Beach? Amatorskie video zgarnęło ponad 2 miliony odtworzeń, a ów, wtedy jeszcze bezdomny, MC - Isa Muhammad, niedawno wypuścił swój debiutancki mixtape.

Na "Diabolical Bastard Billionnaire Genius" gościnnie oprócz Ricka Rossa wsparł go też m.in. Curren$y. Sprawdzajcie jak wygląda Amerykański Sen w wykonaniu pełnego pasji MC z Inglewood.