Grill-Funk Blues

Grill-Funk Blues

video
dodano: 2014-08-18 15:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy teledysk do utworu "Nie Błyszcz Mi", który promuje album Bleiza zatytułowany "Grill-Funk Blues" dostępny do kupienia na stronie http://gfstore.pl. W singlu wyprodukowanym przez Chmuroka gościnnie pojawiają się Kuba Knap i Gruby Józek.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-08-17 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Lato za oknem powoli dobiega końca. Ostatnie festiwale, grille na działkach, posiadówki z ziomkami, z zimnymi napojami i zielonymi roślinami dla wielu było wyznacznikiem beztroskiego czasu wakacji. Ktoś mógłby powiedzieć, że wszystko co dobre, szybko się kończy. Nie tym razem, gdy w sukurs przybywa nam muzyka, która od pierwszego do ostatniego dźwięku pozwala odpłynąć, odprężyć się i zarazem przywołać te najlepsze, wakacyjno-urlopowe dni. Reprezentant Wrocławia Bleiz proponuje nam swój "Grill-Funk Blues", który w adekwatny sposób umili czas, nie tylko teraz, ale również i deszczową jesienią, czy śnieżną zimą. Dlaczego tak uważam?

dodano: 2014-08-16 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Grill-Funk w odpowiedzi na deszczową pogodę w kraju - prezentuje kolejny singiel p.t. "Sentymentalny Deszcz" z albumu Bleiza "Grill-Funk Blues", gdzie gościnnie zaśpiewał Wiktor Włodarczyk. Premiera albumu odbędzie się 20 sierpnia 2014r., a już jutro Nasza przedpremierowa recenzja! Odsłuch numeru znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2014-07-30 09:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prezentujemy bardzo długo wyczekiwany album "Grill-Funk Blues" autorstwa reprezentanta wrocławskiej sceny - Bleiza. To muzyczna przygoda inspirowana kalifornijsko-teksańskim rapem umiejscowiona w polskich realiach. Za całość produkcji albumu odpowiada Chmurok.

TRACKLISTA:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-07-28 16:37 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Prezentujemy bardzo długo wyczekiwany album "Grill-Funk Blues" autorstwa reprezentanta wrocławskiej sceny - Bleiza. To muzyczna przygoda inspirowana kalifornijsko-teksańskim rapem umiejscowiona w polskich realiach. Premiera albumu wyznaczona została na 20 sierpnia 2014 roku, a my dzisiaj otrzymujemy, oprócz daty premiery, okładkę oraz tracklistę. Album możecie zamówić w preorderze stąd, natomiast w rozwinięciu znajdziecie listę numerów, wraz z gośćmi. Za całość produkcji albumu odpowiada Chmurok.