Funky Cios Sexy Głos

Funky Cios Sexy Głos

video dnia
dodano: 2013-10-01 17:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Gonix - INNA (prod. P.A.F.F.)

Dlaczego: Debiutancki album Gonix pt "Funky Cios, Sexy Głos" dopiero co trafił do sklepów a teraz czas na kolejne video. "INNA" wyprodukowana przez Paffa to minimalistyczny newschoolowy bit, ugryziony w stylowy i ciekawy sposób.

dodano: 2013-09-17 18:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Płyta „Funky Cios, Sexy Głos” to idealna propozycja dla wszystkich miłośników muzyki miejskiej. Różnorodność brzmień, zaawansowana produkcja muzyczna oraz oryginalne teksty piosenek to główne atuty tej płyty. Całość sygnuje donGURALesko, a w jednym z utworów pojawia się znany z zespołów Paktofonika i Pokahontaz, raper Fokus. Debiutancki krążek pochodzącej z Gorzowa Wielkopolskiego raperki, to pewny przebój jesieni 2013!" - pisze nam Szpadyzor, uruchamiając preorder albumu i publikując trzeci singiel. Premiera debiutu Gonix już 27 września 2013.

video
dodano: 2012-09-17 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 32)

Gonix - Trudne Słowa (Mała Lady Punk)

Dlaczego: Poprzez dotychczasowe numery i zwrotki Gonix dała się poznać jako jedna z lepszych i ciekawszych twarzy na rodzimej scenie "damskiego rapu". I potwierdza to nowym singlem promującym album "Funky Cios, Sexy Głos". "Trudne Słowa (Mała Lady Punk)" to nowoczesny bit, uszczypliwe linijki i całość nasuwająca trochę skojarzenia z twórczością takich osób jak Kreayshawn - tyle że bez takiej różnicy między poziomem bitu a rapowymi skillsami. Singiel i remixy ściągniecie tutaj.