Fake Love

Fake Love

kategorie:
dodano: 2018-12-07 14:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Philthy Rich to jeden z najbardziej pracowitych gości w rapgrze. Jego materiały ciężko zliczyć i ciężko za nimi nadążyć, ale na koniec 2018 dostajemy kolejny. "Fake Love" to 22 numery w dobrze znanym ulicznym stylu Bay Area.

video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-15 18:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Smolasty nie zwalnia tempa i w przerwach między kolejnymi koncertami, z którymi zawitał już we wszystkie zakątki Polski, przygotował dla fanów niespodziankę w postaci nowego teledysku. Tym razem video powstało do jednego z najpopularniejszych utworów z debiutanckiego albumu ‘Fake Love’, czyli ‘Antidotum’. W teledysku, zrealizowanym przez H D S C V M, zobaczyć można Smolastego… tańczącego i w towarzystwie znanej z Top Model Żakliny Ta Dinh.

kategorie:
dodano: 2018-08-17 19:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

‘Fake Love’ to debiutancki długogrający album Smolastego - autora tekstów, wokalisty oraz producenta, nominowanego w 2018 roku do Fryderyka w kategorii ‘fonograficzny debiut roku’. Na dopieszczonym pod każdym możliwym względem materiale usłyszeć można znane z ogólnopolskich stacji radiowych single ‘Uzależniony’ (z gościnnym udziałem Otsochodzi) czy tytułowe ‘Fake Love’, w którym artysta wspierany jest przez Białasa.