Eric Biddines

Eric Biddines

dodano: 2018-10-27 15:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Eric Biddines, bohater jednego z naszych ostatnich wywiadów, nie próżnuje w realizacji swych ambitnych planów. Niedawno rzucił swój nowy singiel - szczery i osobisty "It Ain't Easy", oparty na tracku "(More and More) It Ain't Easy" Jungle'a.

Track możecie odsłuchać w rozwinięciu newsa. Smacznego!

dodano: 2018-10-21 19:30 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

 Kolejna niedziela, kolejny wywiad, przy którym powspominamy tegoroczny Festiwal z Atmosferą! Po przesłuchaniu "The Local Cafe" wiedziałem, że jednym z MC's, z którymi chciałbym pogadać, będzie Eric Biddines. Szeroko uśmiechnięty (z charakterystycznym grillem) i przyjacielski raper rodem z Florydy bez wahania zgodził się na wywiad. Tego samego dnia dał także świetny (mimo niestety malutkiej frekwencji - musiał rywalizować z Souls of Mischief i angielskim duo Children of Zeus - o którym też poczytacie na Popkillerze), pełen pozytywnych vibe'ów koncert w hangarze Backspin.

dodano: 2018-10-20 18:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Czy zastanawialiście się kiedyś, że kawa zawiera w sobie wiele odcieni życia? Potrafi być tak gorzka jak piołun, potrafi być słodka i krzepiąca jak cappuccino. Czasem ciężka i przyprawiająca o boleści, czasem lekka, napawająca entuzjazmem i nadzieją. Czasem z lekką nutką dekadencji, kiedy indziej emanująca miłością. 

Skąd ten dziwaczny wstęp? Eric Biddines, znakomity MC rodem z Florydy kawę - a właściwie jej ziarnko - uczynił swym znakiem rozpoznawczym. Nakładem swej własnej wytwórni - planetcoffeebean - wydał m.in. przedmiot dzisiejszego Ot Taka. Przed tegorocznym Hip Hop Kempem Eric był mi nieznany, z ciekawości włączyłem więc odsłuch i... wsiąkłem w mig. I niczym krytyk kulinarny w kilku akapitach postaram się streścić, czemu wizyta w Lokalnej Kafejce E. Biddinesa to oferta nie do odrzucenia.