Eamon

Eamon

kategorie:
dodano: 2017-10-24 16:51 przez: Dawid Majcher (komentarze: 1)

Po jedenastu latach od wydania ostatniej płyty powraca Eamon, wokalista, raper, harmonijkarz oraz twórca hitu poprzedniej dekady "Fuck It (I Don't Want You Back)". Po nieudanej promocji albumu "Love & Pain" z 2006 roku Eamon sporadycznie pojawiał się na projektach raperów docenianych w podziemnych kręgach, tj. Jedi Mind Tricks czy R.A. the Rugged Man.

video
dodano: 2017-08-20 16:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 2)

W trakcie pobytu Pazmana na Kempie, na kanale YT Vinniego pojawił się długo wyczekiwany teledysk do utworu "The Ghost I used to be" z gościnnym udziałem Eamona. Ten drugi już niedługo wypuszcza swoją solową płytę z muzyką stworzoną przez Stoupe. Niżej można posłuchać mocno politycznego kawałka z nowej płyty Paza.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-02-05 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

R.A. the Rugged Man - Still Get Through The Day ft. Eamon

Dlaczego: Nie będę się rozwodził nad tym, który jest to klip promujący "Legends Never Die". Powiem tylko, że można się wzruszyć, bo R.A. pokazuje tu siebie, bez żartów czy szaleństwa. Dowód na to, że jest on jednym z najbardziej niedocenionych raperów wszechczasów... no i miło posłuchać Eamona, którego kariera również nie potoczyła się tak jak na to zasłużył.