Dwanaście Taśm

Dwanaście Taśm

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2012-07-10 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)
Około dwóch tygodni temu odebrałem telefon z mocno szokującym, a zarazem konkretnym i bezpośrednim pytaniem "Cześć, chcesz za parę godzin zrobić dla nas wywiad z Nasem?" Jako że to pytanie z gatunku nie wymagających odpowiedzi dopytałem tylko, czy na pewno chodzi o tego Nasa, którego miałem na myśli.

Chodziło - korzystając więc z okazji w krótkiej, ale treściwej rozmowie podpytałem Nasira o nadchodzący album "Life Is Good", zieloną suknię Kelis widoczną na okładce, reakcję córki na "Daughters", obecny renesans hip-hopu i wysyp talentów czy zapowiadane projekty z Commonem czy Mobb Deep...

dodano: 2010-12-16 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)
Większość z was zna go z bitew freestyle'owych, w których jest prawdziwym weteranem a w finale WBW był tyle razy co nikt inny. Sporo zapewne zna go jako charyzmatycznego prowadzącego i oldschoolowego animatora kultury hip-hop w Lublinie. Część pewnie zaobserwowała go u boku Eldo jako nowego hypemana.

Jednak czy wiecie też, że ostatnio Dolar połączył siły z Brudnym Woskiem, by wypuścić pierwszy studyjny projekt zatytułowany "Dwanaście Taśm"?