DJ Finger

DJ Finger

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2017-11-25 13:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W sobotę 25.11 w stołecznym Localu na Mokotowie odbędzie się jubileuszowa impreza DJ-ów Anusza (Rap History Warsaw) i Fingera (Oldschoolers Crew). Obaj artyści świętują 11-lecie muzycznej działalności, a do wspólnej celebracji zaprosili czołówkę warszawskiej sceny DJ-skiej i zaprzyjaźnionych MC’s.

W sobotni wieczór na Sandomierskiej 13 oprócz setów gospodarzy usłyszymy więc także muzyczną selekcję takich postaci, jak: Spinache, DJ Kebs, Eklektik Selektah i Homer (KokaFellaz), DJ Invent, DJ Lazy One, DJ Gram, oraz DJ Beredson. Za mikrofony chwycą zaś Proceente, Kritaczi z Nastykiem, Skajs oraz Gall Wiesz Jak Jest.

dodano: 2011-07-19 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Jak słusznie zauważył ostatnio w wywiadzie z Pariasami Włodi, na rapowych imprezach czasami jest paradoksalnie za mało rapu. Jeśli natomiast już jest to są to częściej numery, którymi jarają się DJ'e, a nie imprezowicze, a Ci pierwsi nijak nie są w stanie zajarać swojej publiki własnymi jazdami, czasami tak dziwacznymi, że ciężko skumać o co w tym chodzi.

 Jako dobrą wiadomość należy traktować powstawanie nowych cyklów imprez na których możemy posłuchać ukochanych przez wielkie rzesze fanów, numerów ze złotej ery rapu. Nie tylko Warszawa może pochwalić się tego typu bibami. Już niebawem takie numery jak "O.P.P.", "Full Clip" czy "Oh My God" zabrzmią również w Toruniu.