dcvdns

dcvdns

wydarzenie
dodano: 2014-11-29 15:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 3)

splash! 18  - PRhyme, Marsimoto, Haftbefehl i Prinz Porno w Ferropolis.

Mała aluzja: bilety splasha! to idealny prezent świąteczny. To nie tylko gwarancja szerokiego uśmiechu u dużych jak i u tych trochę mniejszych fanów HipHopu, lecz również uniknięcia tradycyjnego już wiosennego narzekania. Po dwóch wcześnie wyprzedanych edycjach festivalu z rzędu powinno być jasne: tylko poranne ptaszki jadą na splasha! - wszyscy inni muszą obejśc się smakiem ravioli w puszce. To właśnie ich ominie masa występów wspaniałych artystów, których zaprosiliśmy na 18. urodziny najpiękniejszego festivalu na świecie.

Marsimoto ogłosił właśnie w Frankfurcie pierwszych trzech artystów, którzy zagrają na 18. splashu, był jednak zbyt zjarany, aby ich wszystkich spamiętać. Dlatego chcielibyśmy podzielić się kolejnymi trzema wykonawcami.

wydarzenie
dodano: 2013-11-12 14:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Niektórzy może o tym wiedzą: ostatni splash! był całkiem ok, pogoda mogła być, koncerty całkiem udane i wpadło nawet sporo ludzi..

Podsumowując wiele wskazuje na to, że być może zorganizujemy nasze małe rapowe spotkanie po raz kolejny. Koniec żartów. To dla nas prawdziwe wyzwanie pobić dwa ostatnie lata pełne superlatyw i szaleństwa w Ferropolis - ale wiele sobie obiecaliśmy w przyszłym roku. Dlatego pracujemy na pełnych obrotach przy przygotowaniach do kolejnej edycji już od kac poniedziałku po legendarnej splashowej! niedzieli. I to o czym wiedzą uważni fani splash! maga dzięki zapowiedzi Prinz Pi: ujawniliśmy już naszych pierwszych potwierdzonych artystów.