Cocoa Brovaz

Cocoa Brovaz

dodano: 2015-12-20 18:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 2)

W czwartek zaprezentowaliśmy Wam pierwszą odsłonę naszego videowywiadu ze Smif-N-Wessun, z której mogliście się dowiedzieć m.in. jakiego rodzaju relacje łączyły Teka i Steele'a z tak legendarnymi postaciami w historii hip-hopu jak 2Pac, The Notorious B.I.G. czy P. Diddy. Dziś przyszła pora na drugą i zarazem ostatnią część rozmowy z naszymi Artystami Tygodnia. Czego możecie spodziewać się tym razem?

Nowojorski duet podzielił się z nami swoimi wspomnieniami na temat przedwcześnie zmarłego Seana Price'a, zdradził czy możemy spodziewać się nowego albumu supergrupy Boot Camp Click, jak również kontynuacji współpracy z Pete Rockiem. Ponadto dowiecie się dlaczego Smif-N-Wessun byli zmuszeni porzucić na kilka lat swoją sceniczną nazwę, co sądzą o słowach Joeya Bada$$a odnośnie nowojorskiej sceny, a także dlaczego zdecydowali się nagrywać w stylu country. To jednak wciąż nie wszystko co na Was czeka...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-02-18 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)


Przyznam szczerze, że "Monumental" nie było albumem, który w ubiegłym roku gościł często na mojej playliście. No dobra, może oprócz masakrycznego "That's Hard". Mimo to, Pete Rock, co trzeba zaznaczyć, nadal potrafi smażyć przekozackie podkłady, a panowie z Cocoa Brovaz potrafią w dalszym ciągu zaskakiwać trafnymi wersami. Mniejsza o to. Kilka dni temu w sieci pojawił się klip nakręcony do kawałka "Top of the World", gdzie na feacie udzielił się Bleek.

Przypominamy też, że płyta dostępna jest do nabycia w naszym sklepie.