Christofer Luca

Christofer Luca

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-27 16:30 przez: MaxFloRec (komentarze: 2)

„No Manches Frida” to meksykańska komedia, która podbija kina w Stanach Zjednoczonych i krajach hiszpańskojęzycznych. W filmie wykorzystano dość długi fragment utworu jednego z polskich producentów muzycznych. Mowa o Christoferze Luce i jego singlu „We On” z udziałem K Davida i Lorda Nettyego

Film w reżyserii Nacho G. Velilliego emitowany jest głównie w Meksyku, Chile  oraz USA. To typowy reprezentant kina popularnego. W pierwszych miesiącach dystrybucji znajdował się wśród  20 najbardziej dochodowych filmów w USA wg rankingu Box Office Mojo. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-07 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dwóch amerykańskich artystów - Lord Netty i K David, udzieliło się w utworze „We on”, czyli najnowszym singlu promującym album „Stopy i werble” polskiego producenta Christofera Lucy. Na płycie znaleźli się Rahim, Fokus, Bob One, Zeus, K2, Buka, Skorup, BU, Kleszcz, Bejf, Nerwus i kilku innych reprezentantów polskiej sceny rapowej, a także Lord Netty, KJ Hines, Justice League na czele z Ace One'em i wielu innych przedstawicieli hip-hopu z USA.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-15 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na youtube'owym kanale, MaxFloRecTV pojawił się piąty z kolei teledysk zwiastujący debiutancki album producencki Christofera Lucy zatytułowany "Stopy i werble". Obraz towarzyszy drugiemu (po utworze "Dzień po dniu" z Bob One'em i Zeusem) polskojęzycznemu singlowi z płyty, jakim jest "Przymus". Wokalnie udzielił się w nim K2. Jednocześnie tego dnia na sklep.maxflo.pl ruszył preorder albumu. Będzie to dwupłytowe wydawnictwo, gdzie na jednym krążku znajdą się wyłącznie goście z Polski (m.in. Rahim, Buka, Zeus, Bob One, K2, Kleszcz, BU, Bejf, Puq, Nerwus, Fokus), a na drugim goście zagraniczni (m.in. Justice League, KJ Hines, Lord Netty, K David).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-26 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Christofer Luca, nowy producent w MaxFloRec, zaprezentował kolejny singiel zwiastujący debiutancki album. Wokalnie w numerze udzielili się goście zza oceanu, kultowy zespół Justice League. W skład grupy wchodzą ikony rapu w stanie Indiana: N-Afek, St. James, ACE ONE i Richard Cook. Klip do "Garbage", bo taki tytuł nosi utwór, można obejrzeć na MaxFloRecTV, a u nas znajdziecie go w rozwinięciu.