Boss Life

Boss Life

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-10 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Slim Thug 1night feat Kirko Bangz

Dwa pokolenia southowych kotów łączą siły, by przynieść nam nowy singiel albumu "Boss Life". Slim Thugga wspierany przez Kirko Bangza - tematyki domyślcie się po tytule.

video
dodano: 2013-12-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Slim Thug - 84z (2013 Official Music Video) Dir. By Michael Artis

"Boss Life" czyli czwarte solo w dorobku Slim Thuga jest już dostępne a teraz otrzymujemy kolejny klip. "84z" to klasyczny southowy vibe, houstońskie miejscówki i niepodrabialna stylówka Thuggi. Najs.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-19 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Jeden z najlepszych southowych MC i autor klasycznego już "Already Platinum", Slim Thug, pracuje obecnie nad wspólnym albumem z drugim południowym asem - Z-Ro, ale okazuje się, że nie tylko nad nim. Czwarte solo Thuggi pt "Boss Life" jest w drodze, ja mam nadzieję, że będzie bardziej udane od "Tha Thug Show" a poza ujawnioną wcześniej okładką znamy już tracklistę. A na niej: Big K.R.I.T., Chamillionaire, Z-Ro, Paul Wall czy Kirko Bangz.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jeden z najlepszych southowych MC i autor klasycznego już "Already Platinum", Slim Thug, pracuje obecnie nad wspólnym albumem z drugim południowym asem - Z-Ro, ale okazuje się, że nie tylko nad nim. Czwarte solo Thuggi pt "Boss Life" jest w drodze a my poznaliśmy okładkę oraz trailer albumu. A jeśli chodzi o "King N Tha Boss" z Z-Ro... to poniżej również kolejny singiel z tego krążka, zatytułowany "F.T.P."