Aloha-Grill

Aloha-Grill

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-06-10 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Lato w mieście zdążyło się zadomowić już na dobre. Rok temu podczas wielu wakacyjnych wojaży towarzyszył mi choćby Bleiz i jego "Grill-Funk Blues" nagrany na bitach Chmuroka, jak również szereg mniej lub bardziej znanych krążków, z których luz i wszędobylskie słońce lało się strumieniami, umilając wolno płynący czas. Obecnie wrocławianin po dłuższym okresie ciszy kontynuuje falę nagrań i połączyl siły ze swoim warszawskim odpowiednikiem w postaci Proceenta aka człowieka-instytucji polskiej sceny rap, by właśnie na okres wzmożonych inicjatyw działkowo-plażowo-festiwalowych oddać w ręce odbiorców materiał, będący idealnym soundtrackiem na nadchodzące upalne miesiące. Już sama okładka wprowadza w bardzo letni, chilloutowy i "Alohowo-Grillowy" stan, a wnętrze materiału nasycone jest nim jeszcze bardziej.

video
dodano: 2015-05-28 23:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 2)

Proceente & Bleiz - Rap & Blues feat. Cywinsky (prod. Funk Monster) - MASH-UP VIDEO

Prezentujemy trzeci singiel promujący płytę Proceente & Bleiz "Aloha-Grill". Utwór "Rap & Blues" wyprodukował Funk Monster, gościnnie w kawałku pojawiają się Cywinsky oraz Gosia Grancewicz i Karolina Juźko w chórkach. Oficjalna premiera płyty Proceente x Bleiz "Aloha-Grill" odbędzie się 11 czerwca. 
 
dodano: 2015-05-22 14:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente & Bleiz - Hip Hop Kemp (prod. mr.Onte) - LYRIC VIDEO

Prezentujemy drugi singiel promujący płytę Proceente & Bleiz "Aloha-Grill". Utwór "Hip Hop Kemp" wyprodukował mr.Onte, kawałek dedykujemy wszystkim bywalcom festiwalu w Hradec Kralove. Oficjalna premiera płyty Proceente x Bleiz "Aloha-Grill" odbędzie się 11 czerwca.