5 Złotych Zasad

5 Złotych Zasad

video
dodano: 2012-12-01 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Voskovy feat. Miuosh "Sezon Żniw"

W trzecim teledysku promującym album "5 złotych zasad" duetu producenckiego Voskovy (czyt. "Woskowi") występuje Miuosh. Video to zostało nagrane w Pradze, podczas szalonej eskapady po kraju naszych południowych sąsiadów. Niepodrabialny klimat czeskiej stolicy sprawił, że powstał spontaniczny, a zarazem ciekawy teledysk.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-06-11 16:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 9)
Bez wątpienia ten rok jest wyjątkowym dla wszystkich producenckich duetów. Tylko od stycznia dostaliśmy materiał od Nocnych Nagrań, na sklepowe półki wjechał nowy Kodex, a płyta NNFOF prawdopodobnie leci już na Wasze dyski.

W tym tak mocno obsadzonym okresie na rynek postanowili wyskoczyć też Voskovy. Patryk Majewski i Filip Libner, dali się poznać współtworząc płytę z Tuszem na Rękach, a swój niesamowity potencjał potwierdzili bitami na płycie Te-Trisa. Jak wypadł duet z Bolesławca, wydając swój pierwszy materiał na legalnym podwórku?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2012-01-18 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)


Duet Voskovy zebrał ostatnio masę propsów za płytę z Tuszem Na Rękach czy za bity na "Lot 2011". Teraz panowie postanowili zebrać na swoich bitach takich MC jak Pjus, Jan Wyga, VNM, Echinacea, O.S.T.R., Ras, DwaZera, Te-Tris, Jot, Familia HP, Moral/Gano czy Miuosh, co zapowiada naprawdę mocną pozycję. Póki co sprawdźcie promovideo płyty "5 Złotych Zasad", która ukaże się w tym roku.