Shhieda - 18-letni debiutant nową nadzieją QueQuality

Shhieda - tak brzmi ksywka najnowszego nabytku QueQuality. Młody raper debiutuje w wytwórni z singlem, w którym gościnnie udzielił się Opał.

"Shhieda to młody artysta urodzony w 2006 roku. Od trzynastego roku życia, oddaje się tworzeniu muzyki hip-hopowej. Jego zainteresowanie gatunkiem narodziło się już jako dziecko, gdy kuzyn zaprezentował mu pierwsze utwory rapowe. Od tamtej chwili, Shhieda dorastał w klimacie sampli i boombapowej perkusji, które stały się integralną częścią jego muzycznego świata.

Pochodzący z miasta Lubin na Dolnym Śląsku, Shhieda otoczony jest podziemną sceną hip-hopową, w której działa wielu utalentowanych artystów. Shhieda jest jednym z ambitnych raperów, którzy dążą do utrzymania tego wysokiego standardu. Chce się rozwijać i poznawać nowych ludzi, którzy podzielają jego pasję do muzyki i mają podobne spojrzenie na jej tworzenie. To właśnie dzięki temu wspólnemu podejściu chce tworzyć świeże i jeszcze lepsze utwory" - czytamy w informacji prasowej.

W młodym raperze pokładane są wielkie nadzieje. Świadczy o tym wpis współzałożyciela QueQuality, osoby przez wiele lat związanej ze StepRecords oraz StepHurt, człowieka, który pomagał przy takich projektach jak "Egzotyka" czy "Soma 0.5 mg" - Dawida Szynola. Nie publikuje on zbyt często postów w mediach społecznościowych, jednak tym razem zrobił wyjątek i napisał: "Ogromna wiara w tego dzieciaka". Skoro coś takiego pisze taka osoba, to znaczy, że trzeba Shhiedzie dać chociaż szansę. 

Singiel "Wzrok" z gościnnym udziałem Opała jest już dostępny: 

Gal Amonit
Wygląda jak młody Tau
Gal Amonit
Spoko numer
Rixt
Kurna, nigdy bym sam zapewne kawałka nie sprawdził. Tu się skusiłem na próbkę, i no kurwa. Kupiłem to, o 180° inaczej niż się spodziewałem co tam zastane. XD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>